5.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

--

--

Rozhodla týmová mentalita a větší chuť po vítězství

13

O tom, že Hrádek v Mostech nečeká nic lehkého věděli a podle toho také vypadal první poločas. Domácí držel na dostřel skvělý Svatoš a bohužel chyběl režisér Zbončák. Hrádek si tak odvezl po skvělém týmovém výkonu všechny body.

Hosté načli dobře první půli

informace k utkání připravujeme

TJ Sokol Hrádek
David Stach (hráč, trenér): ,,Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého a začátek zápasu byl hodně opatrný z obou stran. Postupně a hlavně díky zodpovědné a trpělivé hře z naší strany začly přicházet i gólové příležitosti, které vyústili v první gól Janeczka. Před koncem poločasu jsme přidali z rohu druhý gól do šatny a zaslouženě vedli 0:2. Druhý poločas jsme hráli co jsme potřebovali a využívali rychle protiútoky .Kdyby jsme využili všechny naše gólovky mohlo skóre byt klidně 0:6. Mosty podržel výborně chytaíicí Láďa Svatoš a když před koncem snížili na 1:2 zbytečně jsme si zápas zkomplikovali. Poslední 5ti minutovka byla pro diváky hodně zajímavá, když Mosty kopali 4 rohy a tam se může stát cokoliv. Každopádně jsem rád že jsme to ustáli a odvážíme si všechny body, i když nerad chválím jednotlivce po dnešním zápase to udělám. Výborný zápas zahrál Kryštof Wantulok a 2 gólový David Janeczek, ale hlavně mě opět těší týmová mentalita a přístup všech hráčů.´´