3.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

--

Pržnu vyšla stejná taktika i na podruhé a znovu rozhodl ,,žolík´´ Lubor Knapp !!!

50. L. Knapp , 81. L. Knapp
11

Pržno potvrdilo venkovní výhru ze Smilovic, když o jejich výhře rozhodl znovu ,,žolík´´ Knapp. Hosté přijeli v improvizované sestavě a bojovnost se jim upřít nedá, dnes to ale na body nestačilo.

V první půli šance na obou stranách, ale bez branek

Ne jenom vedro čekalo na oba týmy, ale také po bouřkách podmáčené hřiště. A tak to měli týmy ještě o to těžší. Domácí zvolili taktiku jako v předchozím zápase a vyplatilo se. Hosté přijeli v improvizované sestavě, když jim chybělo 10 hráčů. První půle nabídla takový nemastný neslaný fotbal a na hřišti se kombinovat moc nedalo. Oba týmy měli své šance, ale žádná nebyla využitá a tak se toho moc v první půli nestalo.

Domácí spasil ,,žolík´´

Domácí tak do druhé půle nasadili 6 čertsvých hráčů včetně Lubora Knappa a na hře to bylo znát. Domácí byli více na míči a hostům pomalu docházely síly. Toho hned v 50.min využil právě ,,žolík´´Lubor Knappa a posílá Pržno do vedení 1:0. Poté měli oba týmy znovu několik šancí. Domácím, ale chyběla lepší koncovka a hostům zase klid ve finální fázi či je zastavil svými zákroky výborný domácí brankář Dalibor Parma. No a když v posledních minutách hosté vsadili na hru vabank a další jejich šance skončila na břevně, tak v 80.min svým druhým gólem v zápase Lubor Knapp dal domácím klid na kopačkách do poslední desetiminutovky. Kde si domácí výsledek již zkušeně pohlídali.

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,Dneska odmakaný zápas v těžkých podmínkách. Hřiště trochu pod vodou a hrozně dusno. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Do druhého poločasu jsme poslali 6 čerstvých hráčů, vč. Lubora Knappa a obraz hry se rázem změnil. Byli jsme více na míči a hostům docházely síly. Dvakrát se krásně prosadil Lubor Knapp a nějaké šance hostů pochytal výborný Dalibor Parma. Nejlepší hráč dnes jednoznačně Lubor Knapp.´´

FK Staříč
Petr Jukl (hráč): ,,Je to šílené. Jeden týden musíme kluky posadit na tribunu, protože je nás více než dresů a druhý týden skoro nemáme koho posadit na lavičku. Navíc už se nám načítají zranění a nemoci, takže máme co dělat, protože ve středu už je další mistrák.´´ - zdroj: facebook FK Staříč