3.kolo, Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Břest v Kvasicích uhrál remízu

3

Nedělní odpoledne nám nabídlo zápas mezi rezervou Kvasic a Břestem, týmy se rozešly smírně remízou 2:2.

Góly až na konci poločasu

Zápas mezi B týmem Kvasic, který v prvním zápase zaznamenal výhru s Počenicemi, a Břestem, který v prvním zápase naopak prohrál na hřišti Rymic začal ve 13:30, kdy byly velice vysoké teploty a tohle počasí se projevovalo na výkonech obou týmů a každý souboj ubíral více sil než normálně. I přesto si ale oba týmy vytvořily pár šancí, ale gólu jsme se dočkali až v 37. minutě zásluhou střely hráče Břestu Jaroslava Šálka. Kvasicím se povedlo ještě do poločasu srovnat skóre díky trefě Radka Pospíšila v nastavení první půle.

Vyrovnaná i druhá půle

Ve druhé půli se snažil Břest hrát ze zajištěné obrany a na protiútoky, naopak Kvasice byly více na míči a snažily se vytvořit si gólovou šanci, což se jim povedlo v 60. minutě, kdy díky trefě Radka Stratila šly Kvasice do vedení. Břest se snažil zareagovat a po úniku Zdeňka Daňka v 70. minutě se jim to povedlo a srovnali skóre na 2:2. Oba týmy si vytvořily ještě několik šancí, ale zakončení se nedařilo ani jednomu z týmů, a tak zápas skončil remízou 2:2.

Oba týmy si tedy do tabulky připsaly po bodu. Pro Břest to byl první bod v sezóně a budou se na to snažit navázat příští týden v zápase v Počenicích. Rezerva Kvasic příští týden uvítá na domácím hřišti Pravčice.

FC Kvasice B
Facebook FC Kvasice: Začátek dnešního zápasu byl naplánován na 13:30, kdy bylo úmorné horko, což bylo na výkonu obou mužstev znát. Každý souboj ubíral hráčům další a další síly a tempo hry tedy postupně uvadalo. Celý zápas jsme měli převahu na míči, ovšem do velkého počtu šancí jsme se nedostali. Soupeř naopak čekal na brejky, ovšem zakončení se mu také nedařilo. Zápas nabídl spoustu zahozených šancí a proto je dělba bodů více méně spravedlivá.

M. Unger [-] - P. Musil [-] , M. Koplík [-] (46. R. Stratil [-] ) , P. Ambruz [-] , T. Hamala [-] , R. Šupčík [-] , M. Samohýl [-] , R. Pospíšil [-] (62. O. Klesnil [-] ) , J. Bartoník [-] , B. Pánek [-] (77. M. Fišer [-] ) , A. Kochaníček [-]

Břest
M. Rotrekl [-] - M. Máša [-] (80. D. Valoušek [-] ) , P. Miklík [-] , Z. Daněk [-] , T. Trlica [-] , J. Štauber [-] (91. J. Kouřil [-] ) , J. Šálek [-] , M. Bureš [-] , Š. Konečný [-] , D. Hudeček [-] (74. J. Hrabal [-] ) , M. Šálek [-]

Počet diváků: 88. Rozhodčí: ČERNOVSKÝ Martin - FOLTÝN Lukáš (N), HERMAN Jiří (N).