12.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

Dosáhnou Boskovice - Letovice na perfektní podzim? Skalice jim moc problému nedělala

14

Zatím bez ztráty bodu prochází boskovické béčko okresním přeborem a ani Skalice nenašla recept na odebrání alespoň bodu. Dojdou boskovičtí k perfetknímu podzimu?

Do kabin se šlo za jednoznačného stavu

Nedělní odpoledne v Letovicích nabídlo zápas mezi suverénním lídrem tabulky Boskovice/Letovice "B" proti Skalici. Souboj těchto dvou týmu byl jistě velmi pikantním pro stopera hostů Jana Havlíčka, jenž vede A-tým Boskovic/Letovic. V úvodní čtvrthodině hry byli, podle očekávání, lepší domácí. To vyústilo v 15. minutě první brankou v zápase, kterou si na své konto připsal Antonín Preč - 1:0. Benfika Boskovic/Letovic nepřestávala v útočném snažení, což v 17. minutě zúročil Marek Niessner - 2:0. Od této doby začalo tempo utkání upadat. Domácí si i tak vytvářeli dobré šance, k občasnému závaru před brankou soupeře se dostala i Skalice. Minutu před závěrečným hvizdem se na penaltě dostal ke střele Jakub Odehnal, který nadvakrát dopravil míč do sítě - 3:0. Do kabin se tak šlo za vcelku rozhodnutého stavu pro domácí.

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hrálo se na obě strany, což v 53. minutě předvedl Martin Stanček. Ten nejprve odehrál balón z vlastní šestnáctky a již za 10 vteřin, po centru Jurky, uklízel míč do brány Skalice - 4:0. V 72. minutě se dostal k odraženému míči na hraně vápna Jan Havlíček. Ten pohotovou střelou propálil Svobodu a postaral se tak o jediný zásah hostů. Zápas se dohrával v poklidném tempu, žádné větší šance se již diváci nedočkali. Utkání tak skončilo vcelku jasně pro Boskovice/Letovice, kteří tak zaznamenali již 11 výhru v řadě.