12.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Drnovice s druhým čistým kontem v řadě, Doubravice jasně padla

14

V Drnovicích roste forma. Podruhé za sebou se jim podařilo udržet čisté konto a navíc ještě střílí góly. Tentokrát si mužstvo vyšláplo na Doubravici, kterou na jejím hřišti předčilo hravě 0:3.

Rozhodl gól do kabin

První poločas byl herně velice vyrovnaný, hned v úvodu se však do šance dostali domácí, kdy se v souboji 1 na 1 neprosadil Dovrtěl a následná střela Vacha letěla nad bránu. O slovo se přihlásili také hosté, když nenápandou střelu z levé strany likvidoval domácí brankář Podloucký. V 16. minutě do vápna centroval míč Vach, te si našel Adam Schuch, jenž z voleje míč čistě netrefil. Závěr vyrovnané první půle vyšel lépe hostím. Po rychle rozehrané standardní situaci v malém vápně domácích propadl míč až k Žáčkovi a ten poslal hosty do vedení. Do kabin tak šli štastnější hosté.

Hosté potvrdili vedení a vstřelili další 2 branky

Hned ze začátku druhé půle se domácí hnali za vyrovnáním a málem se dočkali. Přehození hostujícího gólmana v podání Schucha skončila ale jen na tyči a tak hosté drželi náskok jednoho gólu. Aktivnější domácí opět hrozili a tečovanou střelu Pijáčka vyrazil brankář k Zdeňkovi Vachovi, jehož hlavičku však stačil Skoček vyrazit na roh. Další standardní situace skončily bohužel pro domácí opět na brankáří Skočkovi, který vyrazil střelu Schucha na rohový kop. Následný centr Vach Zdeněk opět hlavou nezakončil přesně. Největší šance přišla v 78. minutě, kdy Tomáš Vach zazdil tutovou šanci, když z malého vápna nastřelil pouze brankáře a odmítl vyrovnat stav utkání. Nedáš, dostaneš se ukázalo v plné síle. Po chybách domácí obrany se hosté dostali ve dvou šancím a obě proměnili. Konkrétně se prosadil Žáček a Havránek a bylo hotovo. Poslední šanci měli opět domácí, ale ani z téhle šance se domácím nepodařilo vstřelit kýženou branku a prohráli o 3 góly.

SK Doubravice nad Svitavou
Z webu Doubravice: Průměrný výkon bohužel nestačil na snaživé hosty. Další domácí porážka jen potvrzuje, že se nám na podzim více daří venku, o čemž se budeme moci přesvědčit příští neděli v Knínicích.

J. Podloucký [-] - R. Dovrtěl [-] , A. Schuch [-] , R. Pijáček [-] , M. Jelínek [-] , D. Maňoušek [-] , T. Vach [-] , Z. Vach [-] , M. Aujeský [-] , O. Holomek [-] , P. Stejskal [-]

ŽK: 35. D. Maňoušek , 44. T. Vach , 52. M. Aujeský - 65. M. Skoček , 79. P. Jonáš .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MACHOUREK Dušan - SEDLÁK Ivo, HEGER Jiří.