12.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Ostrov ztratil dvoubrankové vedení a Knínice si odvezly body

14

Nováček z Ostrova byl blízko druhé výhře sezóny. Skvělých prvních 10 minut však nedokázali zúžitkovat naplno a tak domácí ztratili třígólové vedení.

Skvělý start domácích

Domácí využili prvních 10 minut na maximum vstřelili 2 rychlé góly, po školáckých chybách hostů. Štreit a Pernica se zapsali mezi střelce a posunuli Ostrov do dvougólového vedení. Ve 37. minutě byla nařízena přísná penalta a domací kanonýr Gross dokázal skóre ještě navýšit na 3:0. Poté ovšem domácí přestali hrát a hosté rychlými akcemi dokázali snížit na 3:2. Dvakrát se prosadil Letfus. Domácí byli ke konci 1. poločasu pod velkým tlakem hostů, který pokračoval v druhém poločase.

Lexman vyrovnal stav

Domácí začali betonovat a hráli jen na úniky, které likvidovala obrana hostů vystavením útočníka do ofsajdu a nebo brankář hostů díky vysokému postavení až na hranicí velkého vápna. Hosté se snažili dostat míč do brány domácích co to šlo. Po pohledné akci hostů v 74. minutě dorážel hostující Lexman do prázdné branky a bylo vyrovnáno. Hosté dále tlačili, vytvářeli si šance. Nejblíže další brance byli po závaru před brankou po jednom z rohů, kdy hlavičkou trefili břevno branky domacích nebo přímým kopem zpoza vápna. Ten dokázal brankař domácích na poslední chvíli vytáhnout na další roh. Domácí se také snažili hrozit, ale jejich pokusy končili buď vysoko na brankou a nebo si je sebral brankář. Zápas tak skončil 3:3, oba týmy berou po 1 bodu.