11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

--

--

I přes nepřesvědčivý průběh v prvním poločase béčko Radostína poráží Pohledec!

20

A to hned o tři góly! Podle jednoho z aktérů "hororový" poločas Radostín přežil i díky nepřesnostem hostí v zakončení a v druhém poločase udeřil zpátky! Dostal se tak už na druhé místo tabulky se ztrátou pouhého jednoho bodu na vrchol!

Hosté lepší, gól ale pro domácí

Za chladnějšího počasí proti sobě vyběhly na hřiště týmy, které spolu vždy sváděly těsné souboje. A očekávalo se to i dnes, avšak hra, spíše nehra domácích a ovládnutí středu hřiště a dobrá kombinace hostů po vápno všechny fotbalové zásluhy první půle přiradily hostům. Ti mohou litovat, jelikož z hrubek domácích se dostali minimálně do čtyř tutových šancí tváří tvář gólmanovi a nebo dokonce proti prázdné bráně, ale když ani to nepřineslo branku musel přijít zákonitě trest. Domácí jenž ohrozili branku hostů pouze dvakrát, avšak velmi nebezpečně, z brejku pořádně zapli až ve 44. minutě. Císař zatáhl balón po lajně do vápně, tělem si odstavil protihráče, udělal si prostor a nahrávkou pod sebe do vápna uvolnil Šimka, který z hrany vápna propálil vše co mu stálo v cestě. Poločasové skóre tak bylo 1:0.

Domácí přebírají otěže hry

Do druhého poločasu udělali domácí tři  změny. A na hře to bylo rapidně znát. Domácí převzali otěže hry a hosty již nepustili až na jednu výjimku o žádné velké šance. Naopak sami trestali. Na dlouhý aut Havlíčka si naběhl Invald a hlavou potrestal špatné vyběhnutí gólmana. Skóre utkání završil navrátilec k fotbalu po dlouhé době Císař, jenž vyhrál osobní souboj na půli hřiště a samostatný nájezd chladnokrevně proměnil k tyči - 3:0.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička (hráč): Přežili jsme hororový první poločas a zřejmě nám fotbalová štěstěna vrátila vše co jsme za poslední 4 kola spálili my. Druhý poločas jsem už náš tým poznával a jsem rád že i takovéto zápasy dokážeme zvládnout. Pro hosty krutý výsledek a nebo trest za to, že netrefili prázdnou branku.

D. Homola [-] - L. Dvořák [-] (72. J. Marek [-] ) , D. Invald [-] , M. Šimek [-] (76. M. Láznička [-] ) , P. Inwald [-] (46. K. Kučera [-] ) , P. Císař [-] , P. Dvořák [-] , P. Kudláček [-] (46. J. Marek [-] ) , J. Willisch [-] , P. Barbe [-] (46. Š. Havlíček [-] ) , A. Kališ [-]

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] (80. A. Jinek [-] ) , L. Jambor [-] , F. Karmazín [-] (46. J. Beneš [-] ) , L. Hudeček [-] (68. O. Krejčí [-] ) , L. Novotný [-] , D. Říčan [-] (86. J. Švanda [-] ) , J. Pustina [-] , T. Hromádka [-]

ŽK: 59. D. Invald , 62. L. Dvořák , 78. M. Láznička , 78. K. Kučera - 78. M. Žák , 78. T. Šolc .
Hráči zápasu: P. Císař , M. Šimek .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - GREGAR Zdeněk (N), VEČEŘA Rostislav (N).