1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Myslibořice zakončily podzim jasnou výhrou nad Starčí

17

V zápase mezi Myslibořicemi a Stařečí skončilo vítězstvím Myslibořic 4:1. Myslibořice vedly již 2:0 na poločasovém výsledku a nakonec si udržely náskok, přidávajíce další dvě branky ve druhé polovině zápasu.

Domácí o dva góly lepší

K poslednímu podzimnímu utkání Okresního přeboru, přijeli do Myslibořice s dobrou aktuální formou hráči Starče. Nicméně domácí hráči, chtěli odčinit prohru z dobře rozehřátého zápasu z Nových Syrovic a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj. První pětiminutovka patřila hostům, ale branku z ní nevytěžili, ba naopak z protiútoku si domácí útočníci poradili znamenitě, Jan Fňukal našel před brankou Pavla Vejvody a ten otevřel skóre zápasu. Stařeč se z toho ještě nestačila oklepat a Trnka už lovil míč ze sítě podruhé, po dlouhém vhazování kapitána Lubomíra Macháčka si míč našel na zadní tyči Miroslav Ludvík a uklidil ho do odkryté branky. Domácí byli aktivnější, ale další branku už do poločasu nepřidali.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se hosté zlepšili a místy byly i lepším týmem, ale přesto všechno inkasovali potřetí, tentokrát si odražený míč našel Josef Matoušek a z velkého vápna ho uklidil do sítě, byla to jeho 10 branka v sezóně, což ho činí spolu se Šimonem Vladekou z Rokytnice nejlepším střelcem soutěže mezi záložníky. Myslibořice se třetím gólem nechali trošku ukolébat a aktivní Pavel Špaček vypálil dalekonosnou pumelici, kterou stačil Dominik Billa jen vyrazit, bohužel pro něj a domácí jen k dobíhajícímu Petru Stuchlíkovi, který snížil na 3:1. Konečnou tečku zápasu dal nejlepší střelec Myslibořic Jan Fňukal, když skvěle zakončil individuální akci v pokutovém území soupeře, byla to jeho 13. branka v letošní sezóně Okresního přeboru. Myslibořice tak přezimují na 10 pozici, Stařeč pak na lepší 8. příčce průběžné tabulky.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Chtěli jsme odčinit prohru z minulého kola. V tomto zápase se nám dařila kombinace a taky zakončení. V zimě musíme přivést nějaké hráče, zapracovat na kondici a pak můžeme na jaře pomýšlet na lepší výsledky, uvidíme, zda se nám alespoň jeden z těchto cílů podaří

D. Billa [-] - T. Kratochvíl [-] , D. Kunčík [-] (61. J. Dvořák [-] ) , M. Šoustal [-] , L. Macháček [-] - M. Ludvík [-] (61. A. Macháček [-] ) , L. Šabata [-] , J. Matoušek [-] , F. Hvězda [-] (81. V. Čapoun [-] ) - J. Fňukal [-] , P. Vejvoda [-]