11.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Dub zakončil ve Svaté Maří podzim vítězně

13

Poslední jedenácté kolo nabídlo zajímavé utkání ve Svaté Maří, kam zamířil vedoucí tým tabulky z Dubu

Třicet bodů

Domácí vůbec nezachytili start utkání a už po pár vteřinách hry musel brankář Stejskal lovit míč z branky po přesném zásahu Pavla Friše. Vstřelená branka dodala Dubu potřebnou jistotu, kterou navíc dokázal do poločasu navýšit Lukáš Balogh, jehož branka padla ve 29. minutě. Ve druhém dějství ale domácí dokázali kontrovat a přesně po hodině hry se dočkali kontaktní branky, kterou zařídil další zkušený střelec na zeleném pažitu, Václav Vondrášek. Jakákoliv naděje na body pro Svatou Maří ale uhasla hned o deset minut později. Nejprve sudí Barták nařídil pro hosty pokutový kop, který s přehledem proměnil Lukáš Balogh a hned minutu na to dal definitivní razítko na tři body Anatolij Choďjuš. Domácí se už zmohli pouze na úpravu skóre, když se též podruhé v utkání prosadil Václav Vondrášek. Dub tak nakonec zvítězil poměrem 4-2 a přezimuje na první pozici v tabulce. Naopak Svatá Maří končí podzim na krásném třetím místě.