2.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

24. J. Zeman - 5. M. Jílek , 6. M. Jílek , 7. P. Mottl , 29. M. Jílek , 51. M. Jílek , 54. M. Kochma , 58. M. Kochma , 70. J. Šulc , 78. J. Kureš , 85. M. Jílek , 90. J. Kureš
13

Po zbytečné ztrátě čekal na strunkovický B tým duel v Horní Vltavici, kde chtěli hráči duel se Svatou Maří odčinit.

Začátek rozhodl

Strunkovice vletěly do utkání jako uragán, a když po sedmi minutách hosté vedli už 3-0 bylo jasno, kdo ovládne duel. Na dvě branky Jílka a jeden přesný zásah Mottla sice domácí dokázali ve 24. minutě odpovědět snížením na 1-3 zásluhou Zemana, ale to bylo od nich vše. Po půl hodině hry totiž Strunkovice opět odskočily o tři branky, když po nádherných nůžkách a samostatném úniku přidal Michal Jílek, po přihrávce od Miroslava Turka, třetí branku a zkompletoval hattrick. Hosté tak ovládli poločas poměrem 4-1, hlavně díky skvělému vstupu do utkání.

Nakonec jedenáct

Druhý poločas už byl drtivou ukázkou hostující síly. Už po pěti minutách hry se již počtvrté prosadil Michal Jílek, na jeho branku navázal pak nádherným sólem přes obranu domácích Miroslav Kochna, který za další čtyři minuty přidal i svojí druhou branku. Po desetiminutové odmlce se v 70. minutě prosadil Šulc, který dorazil Landgráfův přímý kop, který skončil na břevně. O osm minut později dokplepl Pelechův obstřel do branky Kureš a v poslední pětiminutovce nejprve popáté v zápase udeřil Michal Jílek a poslední jedenáctou tečku přidal po přihrávce od Turka do prázdné brány opět Kureš. Strunkovice tak jednoznačně ovládly duel v Horní Vltavici a zvítězily poměrem 11-1.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek - trenér: Vyšel nám úvod, kdy jsme mezi 5-7minutou vstřelili tři branky. Domácí tým snížil, ale my na konci poločasu dali další branku. Druhý poločas jsme si vytvářeli další šance a dost jich proměnili. Je z toho vysoká výhra.

TJ Vltava Horní Vltavice
L. Svoboda [-] - J. Ištok [-] , J. Tesař [-] , V. Hundsnurscher [-] , D. Tesař [-] , J. Štěrba [-] , L. Psotka [-] , P. Koloman [-] , J. Jirků [-] , D. Halabrín [-] , M. Štěrba [-]

L. Trněný [-] - J. Šulc [-] , P. Mottl [-] , O. Kochma [-] , R. Landgráf [-] , M. Kochma [-] , O. Jílek [-] , S. Pelech [-] , R. Kašpar [-] , M. Kašpar [-] , M. Jílek [-]

ŽK: 36. P. Koloman .
Hráči zápasu: M. Jílek .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: NEUMANN Karel - MACOUREK Viliam (N), FRČEK Zdeněk (N).