5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Staňkov veze tři body z Majdaleny, domácí zmrazila trefa Hejska

10

Fotbalisté Staňkova v 5. kole III. třídy zvítězili na půdě Majdaleny 1:0. První půle rozhodla o vítězství Hraničáře. O jedinou trefu se ve 20. minutě postaral hostující středopolař Jaroslav Hejsek, který se prosadil parádní trefou z přímého kopu. Domácí na Hejskovu trefu nenašli odpověď a v aktuálním ročníku ještě nevyhráli, naopak pro hosty to bylo premiérové vítězství v sezoně.

TJ Sloupárna Majdalena
J. Fürst [-] - P. Buday [-] , T. Seichert [-] , M. Hamerník [-] - M. Hofbauer [-] , T. Zavadil [-] , D. Meregya [-] , J. Farkota [-] - P. Hofbauer [-] , T. Opelka [-] , M. Škola [-]

TJ Hraničář Staňkov
L. Černoch [-] - O. Novák [-] , L. Hešík [-] , R. Mikeš [-] , R. Novák [-] , M. Černoch [-] , J. Hejsek [-] , O. Zajíček [-] , A. Bednář [-] , O. Kuta [-] , M. Tesař [-]

Hráči zápasu: J. Hejsek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KOLLMANN Jaroslav - BENCS Josef (N), ČURDA František (N).