4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Nováček soutěže Třebětice slaví druhou výhru, doma porazil Suchdol

22

Fotbalisté rezervního týmu Třebětic porazili ve 4. kole Okresního přeboru béčko Suchdola 3:0 a podruhé v této sezoně zvítězili. První poločas sice branku nepřinesl, zkraje druhého poločasu ale využil šanci Milan Novotný. Vedení nováčka pak ještě navýšili Petr Bastl a Tomáš Přívětiví.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelber (hráč): V neděli nás čekal domácí zápas se Suchdolem. Nečekalo nás nic lehkého. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale bohužel nás zlobila nepřesná kombinace a soupeř který organizovaně bránil. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a odměnou byl vedoucí gól. Po zbytek zápasu jsme kontrolovali hru a odměnou byli ještě dvě branky.

M. Kelbler [-] - V. Pokorný [-] , D. Solař [-] , P. Bastl [-] , M. Kubeš [-] , P. Bastl [-] , M. Štěpán [-] , L. Tranta [-] , W. Vrba [-] , T. Přívětivý [-] , B. Novák [-]