5.kolo, Pražský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Strašnický vlak se nedá zastavit!

3

Strašnice přivítaly doma rezervu Újezdu nad Lesy. Zatím neporažený lídr 1.B/B třídy ani tentokrát nezaváhal.

Lukáš Rada táhne svůj tým směrem zpátky do 1.A třídy

FK Union Strašnice na domácí půdě neztratily v předchozích dvou kolech ani bod. Změnu nepřineslo ani páté kolo, kdy do Strašnic přijel Újezd nad Lesy B. Už v sedmé minutě nasměroval k vítězství domácí kapitán Lukáš Rada. Hosté z Újezda nad Lesy s domácími drželi krok. Zvýšení vedení z kopačky hráče 2.kola Jakuba Kolingera však znamenalo pro hosty tvrdnou ránu, ze které se už dostávali.

Do druhého poločasu vlítly Strašnice stejně jako do toho prvního. V padesátédruhé zvýšil už na 3:0 Adam Varkoček. Domácí určitě v tlaku nepolevovali a o chvíli později v šedesáteprvní minutě zvýšil na 4:0 znovu kapitán Lukáš Rada. Na něj navázal Sebastian Štelzig a  v šedesátesedmé minutě zvýšil na 5:0 pro domácí. Pomyslnou třešničku na vrch přidal znovu Lukáš Rada a svým třetím gólem v zápasu zvýšil na konečných 6:0.

Strašnice tak i nadále vévodí 1.B třídě bez ztráty bodu s velmi uctihodným skóre 30:6. Především celý tým táhne svými výkony kapitán Lukáš Rada, který v pátem kole už je na dvojciferném počtu vstřelených gólů a to tedy na rovných 10.

FK Union Strašnice
Týmové vyjádření: Zápas probíhal podle našich představ i přes hodně absencí jsme dali rychly gól a i když hosté měli náznak sance po gólů na 2:0 bylo jasne, ze si připíšime 3 body. Neuznali nám před koncem půle gól na 3:0. Rekli jsme si v kabině, ze na ne na začátku druhy půle vlitneme a to se podařilo mohlo to nakonec skončí klidně 10:0

K. Pospíšil [-] - J. Čepelka [-] (60. J. Šindelář [-] ) , J. Menšík [-] , S. Štelzig [-] , J. Kolinger [-] (72. M. Hájek [-] ) , A. Varkoček [-] (67. M. Lang [-] ) , L. Rada [-] , Z. Filka [-] , D. Murdych [-] (67. M. Majer [-] ) , M. Pilc [-] , J. Komers [-]