TEREBA Daniel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vyšehrad B - Zličín B 0:2 (0:0) 17.03. 15:00 -
Modřany - Řeporyje 3:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Raptors - Kbely 1:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
1999 Praha - Libuš 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Kunratice - Ďáblice 2:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Union - Újezd n. Lesy B 6:0 (2:0) 02.09. 10:45 -
Chodov - Háje B 1:3 (0:0) 12.08. 17:00 -
Chocerady - Olbramovice 3:3 (3:2) 17.06. 17:00 -
Teplýšovice B - Bystřice 1:0 (0:0) 11.06. 13:00 -
Týnec - Jankov 5:3 (3:1) 03.06. 17:00 -
Popovice - Ostředek 4:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Nespeky B - Maršovice 4:4 (3:2) 21.05. 14:00 -
Libež - Trh.Štěpánov 4:4 (0:0) 13.05. 17:00 -
Mezno - Chocerady 4:0 (2:0) 07.05. 17:00 -
Soběhrdy - Pyšely 0:4 (0:4) 30.04. 15:30 -
Janovice - Týnec 1:1 (1:0) 23.04. 15:00 -
Zdislavice - Trh.Štěpánov 2:2 (1:1) 09.04. 16:00 -
Jankov - Nespeky B 0:4 (0:3) 02.04. 16:30 -
Janovice - Pravonín 2:4 (1:1) 06.11. 14:00 -
Teplýšovice B - Jablonná 5:3 (2:2) 30.10. 14:30 -
Maršovice - Nespeky B 5:3 (2:0) 23.10. 15:30 -
Neveklov - Pravonín 4:0 (3:0) 08.10. 16:00 -
Miřetice B - Popovice 1:5 (0:3) 02.10. 16:00 -
Jankov - Pravonín 5:3 (0:2) 25.09. 16:30 -
Maršovice - Jankov 2:0 (0:0) 05.06. 17:00 -
Poříčí B - Zaječice 1:4 (0:3) 28.05. 17:00 -
Pyšely - Janovice 1:6 (0:3) 21.05. 17:00 -
Chotýšany - Divišov B 4:0 (4:0) 14.05. 17:00 -
Ostředek - Chocerady 1:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
Křivsoudov - Přestavlky 4:2 (1:2) 30.04. 17:00 -
Chotýšany - Kralovice 2:3 (2:0) 09.04. 16:30 -
Janovice - Čerčany 6:1 (1:0) 03.04. 15:00 -
Struhařov - Maršovice 3:1 (0:0) 27.03. 16:00 -
Jankov - Týnec 1:5 (0:0) 31.10. 14:00 -
Načeradec - Zdislavice 1:1 (0:0) 24.10. 15:30 -
Struhařov - Divišov B 3:3 (1:2) 17.10. 15:30 -
Teplýšovice B - Václavice 3:1 (3:0) 03.10. 16:00 -
Křivsoudov - Týnec 0:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Velíš - Libež 3:3 (0:1) 19.09. 15:00 -
Neveklov - Křivsoudov 5:0 (4:0) 04.09. 17:00 -
Libež - Bílkovice 2:3 (0:3) 28.08. 17:00 -
Velíš - Tichonice 4:5 (2:3) 22.08. 15:00 -
Maršovice - Struhařov 8:2 (3:0) 15.08. 17:00 -
Jankov - Divišov B 5:3 (2:2) 11.10. 16:00 -
Votice B - Teplýšovice B 5:1 (0:0) 04.10. 16:00 -
Týnec - Divišov B 4:0 (2:0) 26.09. 16:30 -
Zaječice - Soběhrdy 1:3 (0:3) 06.09. 17:00 -
Přestavlky - Mezno 4:1 (2:1) 29.08. 17:00 -
Jankov - Maršovice 4:0 (2:0) 10.11. 14:00 -
Krhanice - Chocerady 2:3 (0:3) 02.11. 14:00