3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

Utkání v Malenovicích vítěze nepoznalo

11

Na hřišti Malenovic se představilo mužstvo z Topolné a chtěli navázat na minulý třibodový zápas. Nakonec se však oba celky rozešly smírně

Domácí šli do vedení ihned v první minutě

Na hřišti v Malenovicích se hrál od začátku pohledný fotbal. Domácí fotbalisté šli do vedení hned ve 4. minutě zápasu, kdy se dokázal prosadit po chybné rozehrávce Bartek. Ten míč ukořistil a velkým důrazem přetlačil obránce a střelou na zadní tyč rozvlnil síť.  Ve 24. minutě se prosadilo taktéž hostující mužstvo. Konkrétně její čerstvá posila z Babic, Aleš Horsák. Ten po krásné indiviuální akci Pavla Hoferka nakonec zužitkoval hezkou přihrávku a vyrovnal skóre na 1:1. To byl taky poločasový výsledek.

Domácí i díky neproměněné penaltě vyhrát nedokázali

Ve druhém poločase byli aktivnější spíše domácí Malenovice. Ty se dostaly do velkých šancí. Dvakrát z toho byla nastřelena branková konstrukce Mikelovi brány a jednou jsme byli svědky pokutového kopu, kdy si v 81. minutě vzal balón Torma, bohužel pro něj však přestřelil.  Oba celky se tak rozešly smírně 1:1. V úporném vedru to bylo fyzicky náročné pro oba celky. Malenovice měly více šancí ke vstřelení branky, ale žádná z nich nebyla proměněna.

FC Malenovice
Leoš Válek - trenér Malenovice: V prvním poločase jsme byli herně lepší. Vyšel nám úvod a my šli hned ve 4. minutě do vedení. Trefil se Bartek, kterého musím za výkon pochválit. Společně s brankářem Žemlou byli našimi nejlepšími hráči. Bohužel další šance jsme neproměnili. Měli jsme tam nějaké závary, střely z dálky. Topolná výsledek poměrně brzy srovnala. My jsme ve druhém poločase na deset minut trošku vypadli z tempa, postupně ale zase začali hrát. Nastřelili jsme dvě nebo tři tyčky, nedali penaltu. Torma přestřelil branku. Topolná měla spíše střely z dálky a nebezpečné rohy, které zahrávaly velice dobře. Závěr byl trošku vyhrocený, oba týmy chtěly vítězství strhnout na svoji stranu. I když jsme doma chtěli samozřejmě vyhrát, bod beru. Chyběl nám akorát Struška a brankář Juráň.“

TJ Topolná
Ondřej Hoferek - trenér: Měli jsme špatný vstup do zápasu. Ve druhém poločase měli blíž k vítězství domácí. My jsme hrozili ze standartních situací a Foltýn neproměnil tutovku. Remíza je nakonec spravedlivá pro oba celky.

J. Žemla [-] - R. Kadlík [-] , V. Gazda [-] (77. J. Kostka [-] ) , J. Novák [-] , J. Plachý [-] - V. Šrajer [-] (86. P. Menša [-] ) , I. Kornieiko [-] , P. Páleníček [-] (62. L. Otrusina [-] ) , T. Lhotský [-] (46. I. Kovalenko [-] ) - M. Bartek [-] , D. Torma [-]

TJ Topolná
J. Mikel [-] - A. Pavlica [-] , A. Lapčík [-] , D. Zelinka [-] - J. Mikoška [-] (81. V. Babych [-] ) , A. Horsák [-] , P. Hoferek [-] , J. Hoferek [-] , A. Válek [-] (9. J. Viceník [-] ) - P. Haša [-] , J. Foltýn [-]

ŽK: 59. M. Bartek , 85. J. Kostka , 90. P. Menša - 51. A. Horsák .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: RUMAN Josef - ŠENKEŘÍK Miroslav (N), HAMRLA Vladislav (N).