12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Sládkova desítka

43. M. Mrva - 10. O. Sládek , 50. P. Redzina
11

Ve 12. kole na svém hřišti tentokrát Hrabová přivítala Šilheřovice, ty dokážou být nepříjemným soupeřem, což hráči Hrabové pocítili. Utkání na první dojem spíše průměrné až podprůměrné.

Snaha kombinovat

Domácí se snažili o kombinanční hru, ale tu jim kazili nepřesnosti. Hosté šli do vedení už v 10. minutě, kdy se do samostatného úniku dostal Sládek a otevřel skóre. Domácí se snažili se skórem něco udělat, ale doopravdy zápas moc koukatelný nebyl a moc toho nenabídl, až v 43. minutě vyrovnal gólem do prázdné brány Mrva. Za stavu 1:1 týmy odcházely do šaten.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Hrabová, už od vstupu do druhé půle byli domácí aktivnější, ale přesto udeřili hosté, když se po rohovém kopu prosadil Redzina a opět poslal Šilheřovice do vedení. Domácí hlavně vinou svých nepřesností si šance moc nevytvářeli a hosté poté už jen zdržovali a drželi si těsný náskok, který jim nakonec vydržel. Šilheřovice si odvezly z Hrabové všechny body a aktuálně se drží na 11. místě se ztrátou tří bodů na sedmou Vřesinu.

TJ SOKOL Hrabová
Mrva Martin hráč: Nepředvedli jsme absolutně žádnou kvalitu, do posledních dvou zápasů se musíme zvednout.

D. Buroň [-] - M. Ročňák [-] , M. Brablec [-] (53. M. Gomola [-] ) , K. Lomozník [-] (53. M. Šimon [-] ) , A. Volf [-] , L. Paluch [-] (83. R. Hodulík [-] ) , A. Havlíček [-] , P. Honěk [-] , M. Mrva [-] , R. Pešek [-] , R. Šima [-] (46. V. Loska [-] )