13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

Náměšť nestačila na Velkou Bíteš

39. P. Kučera , 74. J. Rubák - 8. J. Pokorný , 18. T. Dvořák (p.) , 21. T. Dvořák , 36. O. Horký (vl.) , 49. A. Rozmahel
15

Domácím nepomohla ani změna trenéra a už v prvním poločase ztratili naději na zisk bodů.

Hosté po půli vedli

Domácí v týdnu sáhli ke změně trenéra, když Luďka Hadrabu nahradil Antonín Salák. ten si však rozhodně představoval lepší start na nové adrese. Jeho ovečky totiž během prvního poločasu prohrávaly až o čtyři branky. Tón zápasu udali hosté už v 8. minutě, když dostal příliš prostoru po centru Šimončiče hostující kapitán Pokorný a otevřel skóre - 0:1. Po deseti minutách domácí zahráli ve svém velkém vápně rukou a pískala se penalta, kterou nekompromisně proměnil Dvořák - 0:2. Ten samý hráč uzemnil domácí za další tři minuty znovu a hosté vedli rozdílem třídy - 0:3. Ve 36. minutě si domácí vypili kalich hořkosti do dna, když si míč do vlastní branky srazil nejmladší hráč na hřišti Horký, kterého dostal pod tlak Šimončič - 0:4. Za další tři minuty domácí po standardní situaci díky Kučerovi snížili - 1:4.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí vstoupili do druhého poločasu bídně a už po čtyřech minutách tahal Kováč znovu míč ze své sítě, když nedosáhl na zakončení Rozmahela. Ten se trefil přesně k pravé k tyči - 1:5. Náměšť už jen stihla kosmeticky upravit výsledek. V 74. minutě se po dvou minutách na hřišti trefil střídající Matoušek - 2:5. V dalším průbehu utkání už další branka nepadla.

FC PBS Velká Bíteš B
Lukáš Midrla (asistent trenéra): Z Náměště si odvážíme zcela zaslouženou výhru za výsledek v poměru 5:2, což bylo od úvodní do poslední minuty podložené zodpovědným celotýmovým výkonem každého hráče, který do utkání nastoupil.