12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

Přestřelka v Želetavě skončila nerozhodně

14

Hosté vedli o tři branky, ale během sedmi minut o vedení přišli a nakonec byli rádi za bod.

Po půli nerozhodně

První poločas byl opatrný z obou stran a hrálo se prakticky bez šancí. Sto padesát diváků se tak mohlo těšit na to, co jim přinese druhý poločas. A bylo se na co koukat.

Hosté v závěru srovnali

Domácí zůstali v kabině a během šesti minut dostali tři branky. V 50. minutě otevřel skóre přesnou střelou Maleta - 0:1. Na toho po pěti minutách navázal matador Koníř - 0:2. Rychlonohý Maleta trápil domácí defenzivu i nadále a hned za další minutu vstřelil svojí druhou branku na zápas - 0:3. Domácí byli zralí na ručník, ale zamíchali sestavou a nebývale skóre otočili. Po hodině hry vykřesal jisku naděje Vojtěch Čurda - 1:3. A když za další dvě minuty rozvlnil síť za Benešem Simandl, tak bylo zaděláno na drama - 2:3. V 67. minutě zaskočené hosty potrestal druhou brankou Čurda a bylo srovnáno - 3:3. v 73. minutě se díky důraznému střídajícímu Hekrdlovi dostali domácí dokonce do vedení - 4:3. To však neudrželi a v 85. minutě zajistil hostům alespoň bod pohotový Renát - 4:4.

Sokol Želetava
Aleš Pacas (hrající trenér): První poločas byl z obou stran opatrný a až na pár individuálních průniku toho moc nepřinesl. Druhá půle už byla naše typická divočina. Nejprve jsme během pár minut nekoncentrovanosti nakročili k debaklu. Pak jsme prostřídali a zamíchali sestavou a až neuvěřitelně otočili zápas z 0:3 na 4:3, bohužel jsme v závěru nepohlidali standartní situaci a hosté srovnali. Celkově je to spíš, ale zasloužená remíza vzhledem k průběhu a asi plusový bod jak ztráta.

J. Partl [-] - D. Cejpek [-] (55. M. Čurda [-] ) , V. Čurda [-] , O. Vacek [-] , T. Simandl [-] , F. Kasáček [-] , M. Jičínský [-] (55. V. Hekrdla [-] ) , M. Homola [-] , M. Vrbka [-] , T. Veselský [-] , M. Poledna [-] (75. D. Hybner [-] )