11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Ve Velké Bíteši padla desítka

18

Domácí řádili. Pěti brankami se blýskl Šimončič.

Domácí po půli vedli

Ve Velké Bíteši se zrodila velká kanonáda. Hosté byli od první minuty všude pozdě a už v 6. mninutě za to byli potrestáni, když skóre otevřel Srba - 1:0. Za dalších pět minut se poprvé v zápase trefil Šimončič a rozjel své gólové galapředstavení - 2:0. V 18. minutě se navíc trefil Jan Pokorný a z hosty to vypadalo zle - 3:0. Ten samý hráč dostal míč za Tománka i o šest minut později - 4:0. Další dvě branky si domácí schovali do koncovky prvního poločasu, kdy se trefil Šimončič a hattrick dokonal Jan Pokorný - 6:0. Čestný úspěch hostů zaznemanal ve 46. minutě Simandl - 6:1.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí kanonáda pokračovala i po přestávce. V 59. minutě hosté znovu neuhlídali Šimončiče a také on se radoval z hattricku - 7:1. To mu nestačilo a v 77. a 84. minutě přidal další dvě trefy - 9:1. Domácí se nakonec dočkali desítky, kterou jim vystřelil v 88. minutě střídající Mahel - 10:1. Hosté odjeli z Velké Bíteše s velkou ostudou.

FC PBS Velká Bíteš B
Lukáš Midrla (asistent trenéra): Výhra našich barev byla naprosto zasloužená, za vítězstvím jsme si šli od úvodních minut a ač hosté nejvíce zlobili Simandlem, skóre se měnilo jen na naší straně. Musíme kluky za odvedený výkon pochválit, jelikož takový výsledek se na fotbalových hřištích nerodí každý týden, avšak hráči ve své aktivitě po celé utkání nepolevovali, a proto výsledné skóre skončilo, jak skončilo.

Sokol Želetava
Aleš Pacas (trenér): Nasazení 0, chuť 0, bojovnost 0, přístup 0. výsledek 10:1. Za vše vypovídající výsledek.

F. Klíma [-] - M. Šimončič [-] , J. Pokorný [-] (78. T. Mahel [-] ) , R. Zapletal [-] , T. Dvořák [-] , J. Pokorný [-] (46. A. Rozmahel [-] ) , T. Srba [-] (60. J. Hvězda [-] ) , F. Svoboda [-] , P. Loup [-] (65. M. Švanda [-] ) , L. Pelikán [-] , O. Švanda [-]

M. Tománek [-] - D. Cejpek [-] , V. Čurda [-] , O. Vacek [-] , T. Simandl [-] , F. Kasáček [-] , M. Jičínský [-] , D. Hybner [-] (46. D. Poledna [-] ) , M. Vrbka [-] , T. Veselský [-] (74. M. Pavela [-] ) , M. Poledna [-]

ŽK: 80. R. Zapletal - 54. T. Veselský , 80. V. Čurda , 80. M. Jičínský .
Počet diváků: 98. Rozhodčí: ŠETEK Jiří - LIŠKA Zbyněk, ČÍŽEK Jan.