11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Dukovany nestačily na Bory

18

Domácí se snažili, ale nebylo jim přáno a zůstali bez bodu.

V první půli branka nepadla

Zajímavé utkání otevřel střelou z dálky Procházka, který jen těsně minul domácí bránu. Poté Ráček přihrál Ochranovi a jeho střelu z úhlu výborně lapil domácí gólman Ošmera. Největší šanci měli domácí po brejku, když míč mířící z úhlu do prázdné brány hosté odvrátili jen k Furišovi, který dostal míč k Pislcajtovi a ten přestřelil prázdnou bránu.

Hosté po přestávce rozhodli

Po přestávce pálil z hranice velkého vápna Ráček, ale Ošmera byl na přední tyči včas. Své šance měli i domácí, ale nebylo jim přáno, když naráželi na dobře chytajícího Pokorného. V 72. minutě Viliš vedl útok po pravém kříde, přihrál Ochranovi a ten míč poslal k tyči - 0:1. Hosté body potvrdili v 84. minutě, kdy Špaček vyslal do brejku Ochranu, který zachoval klid a před odkrytou bránou našel volného Procházku - 0:2.

SFK Dukovany 2001
Leoš Barák (asistent trenéra): U nás stále stejná písnička, pokud nedáme gól, nemůžeme bodovat. Tentokrát jsme si i vytvořili brankové příležitost,i ale bohužel nám tam nespadne nic.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Náročný venkovní zápas jsme nakonec díky dvěma pěkným akcím ve druhém poločase dokázali zlomit na svoji stranu.

O. Ošmera [-] - T. Matoušek [-] , P. Furiš [-] , A. Dúcký [-] , P. Pislcajt [-] , M. Slavík [-] , D. Viklický [-] , J. Jurda [-] , Z. Prokeš [-] , J. Chlup [-] , O. Horák [-]

M. Pokorný [-] - H. Ráček [-] , T. Požár [-] , P. Viliš [-] , V. Bodnar [-] , M. Ochrana [-] , A. Novotný [-] , M. Špaček [-] (85. V. Chalupa [-] ) , F. Zikmund [-] , V. Procházka [-] (90. J. Karásek [-] ) , J. Novotný [-]

ŽK: 23. T. Matoušek , 62. A. Dúcký - 66. F. Zikmund , 89. V. Procházka .
Počet diváků: 280. Rozhodčí: CIRHAN Miloš - NOVÁK Kamil, ŠIMEK Milan.