8.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

10. F. Kasáček , 25. M. Jungr , 43. M. Jungr , 50. M. Jungr - 56. M. Semrád , 81. D. Salák
22

Želetava povolila až ve chvíli, kdy vedla o čtyři branky.

Domácí po půli vedli

Oba celky se nachází v rozdílné náladě a od úvodních minut to v okresní derby bylo znát. Domácí byli od začátku lepším celkem a svoji převahu vyjádřili i gólově. Už v 10. minutě hostující gólman Růžička nedosáhl na Kasáčkovo zakončení a domácí vedli - 1:0. Ve 25. minutě dostal příliš prostoru exligový Marek Jungr a to mu stačilo k tomu aby uklidnil domácí tým - 2:0. A to ještě nebylo v prvním poločase vše. V jeho závěru se totiž na konci povedené akce ocitl Matyáš Jungr a bylo to už o tři branky - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Ten samý hráč se trefil i pět minut po poločasové přestávce - 4:0. Hosté poté využili to, že domácí svoji hru zpomalili a vstřelili dvě branky. Nejprve se v 56. minutě trefil důrazný Semrád - 4:1. Konečnou podobu výsledku dal v 81. minutě David Salák - 4:2. V klidném závěru se už utkání pouze dohrávalo.

Sokol Želetava
Aleš Pacas (hrající trenér): První půle byla vyrovnaná, ale své šance jsme využili. V druhé polovině jsme vždy odskočili a následně zbytečně hosty vrátili do zápasu. Důležité body.

M. Tománek [-] - D. Cejpek [-] (66. Z. Dvořák [-] ) , T. Simandl [-] , M. Jungr [-] , M. Jungr [-] , V. Čurda [-] , M. Homola [-] , F. Kasáček [-] (76. O. Vacek [-] ) , M. Jičínský [-] (66. V. Hekrdla [-] ) , M. Vrbka [-] , M. Poledna [-]