4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Pacov veze z Bystřice bod

21

Zápas Bystřice proti Pacovu měl remízový konec.

První poločas

První poločas začal opatrně. Prvním velkým vzruchem byl ve 27. minutě faul našeho brankáře a následně nařízená penalta. Domácí hráč poslal balón do břevna, a i následná dorážka trefila pouze horní tyč naší branky. Zbytek prvního poločasu držela balón spíše Bystřice, ale větší šance si nevypracovali. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas

Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře. V 52. minutě se po centru prosadil domácí Martin Hynek 1:0. Jen o dvě minuty později bylo ještě hůř, kdy po ráně z dálky Adama Feifera a nejistém zákroku Svobody skončil míč v naší síti 2:0.
Po druhém obdrženém gólu jsme začali hrát na 2 útočníky a pomalu jsme začali přebírat otěže zápasu. V 69. minutě jsme se dočkali snížení. Martin Kostroun se výborně za vápnem uvolnil a na jeho střelu neměl brankář nárok 2:1.
V 81. minutě Vojta Poul rozehrál standartní situaci na levé straně hřiště, našel Martina Kostrouna, ten výborně lízl balón hlavou a hráč minulého kola podruhé kapituloval.

Report ze zápasu: TJ Slavoj Pacov web stránky