3.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

7. T. Kabíček , 58. T. Faltýnek , 73. R. Jinek (vl.) , 74. L. Říha
21

V 2. kole přivítalo áčko na domácím hřišti soupeře z Nové Vsi.

Šance měli spíše domácí

Začátek zápasu se nám opět vyšel na výbornou. Už v 7. minutě se krásně z přímého kopu prosadil Tomáš Kabíček. Do konce poločasu, byla hra víceméně vyrovnaná, šance však měli spíše domácí. Těsně před poločasem vyslal životní střelu Vláďa Štefl, ale kulatý projektil lízl pouze tyč brány. Do kabin se šlo za stavu 1:0.

Pacov přidal další branky

V 58. minutě Radek Vítámvás dlouhou přihrávkou našel Tomáše Faltýnka a ten z úhlu prostřelil brankáře 2:0. Domácí dále na hřišti dominovali a vytvářeli si šance. V 73. minutě odcentroval Radek Vítámvás a hostující hráč Radek Jinek si srazil míč do vlastní sítě 3:0. Poslední zářez přišel o minutu později. Tomáš Mauer výborně našel rozběhnutého Lukáše Říhu, ten si na vápně zasekl balón a střelou o tyč zvýšil na konečných 4:0.

Náš tým ukázal, že do krajského přeboru patří a po dvou zápasech se vyhoupl do čela tabulky.

Fotografie z facebooku Slavoj Pacov, nafotil Lukáš Tenkl, děkujeme.