13.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

ŽSK Třemošnice vs. TJ Svitavy: Vítězství Svitav 2:0

5

Dne 28. října 2023 se odehrál zápas mezi ŽSK Třemošnice a TJ Svitavy, který skončil vítězstvím Svitav 2:0.

První poločas byl vyrovnaný, ani jednomu týmu se nepodařilo otevřít skóre. Oba týmy měly své šance, ale brankáři a obranné linie byly na svém místě, což udrželo stav zápasu na nerozhodném 0:0 do přestávky.

Ve druhém poločase se hra vyostřila a TJ Svitavy se ujaly vedení. D. Juřík otevřel skóre v 51. minutě, dávající Svitavám důležitý náskok. I. Svoboda poté zvýšil vedení na 2:0 ve 67. minutě, čímž poslal Svitavy do bezpečného vedení.

Závěrečné Okamžiky:

Třemošnice se snažila reagovat, ale Svitavy si udržely pevnou obranu a brankáře, což jim zajistilo čisté konto. Zápas skončil vítězstvím TJ Svitavy 2:0.