10.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

SK Sokol Prosetín vs. ŽSK Třemošnice: Vítězství Prosetína 2:1

10. A. Vařejčko , 76. V. Spilko (p.) - 26. D. Forman
6

Dne 8. října 2023 se odehrál zápas mezi SK Sokol Prosetín a ŽSK Třemošnice, ve kterém zvítězil domácí tým 2:1.

Sokol Prosetín začal zápas dobře a A. Vařejčko otevřel skóre v 10. minutě, posílající domácí tým do vedení 1:0. Avšak Třemošnice rychle odpověděla, když D. Forman srovnal skóre na 1:1 ve 26. minutě.

Druhý Poločas:

Ve druhé části utkání byla hra vyrovnaná a oba týmy měly své šance. V 76. minutě byl nařízen pokutový kop pro domácí tým poté, co byl hráč Prosetína faulován v pokutovém území. V. Spilko byl pověřen exekucí penalty a bravurně ji proměnil, posílající Prosetín do vedení 2:1.

Závěrečné Okamžiky:

Třemošnice se snažila vyrovnat a vytvořit tlak na obranu soupeře, ale brankář Prosetína a jeho obrana odolávali veškerým snahám hostů udržet vítězství. Prosetín se tak radoval z těsného, avšak zaslouženého vítězství.

Hvězdy Zápasu:

A. Vařejčko (SK Sokol Prosetín): Otevřel skóre zápasu brankou v prvních minutách a byl neustálým ohrožením pro obranu Třemošnice. D. Forman (ŽSK Třemošnice): Skóroval vyrovnávací branku a snažil se vést svůj tým k dalším úspěchům.

Celkově byl zápas plný vášně, srdce a odhodlání ze strany obou týmů. SK Sokol Prosetín nakonec vyšel vítězně a udržel si tři body na domácím hřišti.

SK Sokol Prosetín
Ohlas z kabiny domácích: Zápas byl velmi vyrovnaný od začátku do poslední minuty, rozhodovali opravdu jen detatily.

D. Drahoš [-] - A. Vařejčko [-] , J. Gabriel [-] , O. Vařejčko [-] , J. Modráček [-] (85. D. Filipi [-] ) , T. Tichý [-] (66. D. Sršeň [-] ) , V. Marek [-] (90. A. Pudil [-] ) , F. Šafránek [-] , V. Spilko [-] , A. Šafránek [-] , R. Vodvárka [-]