29.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

--

--

Chechča udělala 3 body a po zápase si naplno užila velkých postupových oslav i rozlučku s Miroslavem Stryjou !!!

6

Chechča zašila skvělou sezónu a jako tým jara společně se suverénem z Nebor postupují do 1B

První poločas nemastný neslaný

Hosté nastoupili na hřišti favorita z Tošanovic a chtěli uhrát nějaký hezký výsledek na závěr sezóny. První minuty byly opatrné z obou stran a nic pořádného se neudálo. Až v 7.min hosté skvěle vykombinovali útočnou akci na polovině hřiště, dostali se do přečíslení, které na sebe vzal Martin Puczok a ránou pod břevno nedal gólmanovi Pieleszovi šanci 0:1.

Domácí se ztěžka dostavali k ohrožení hostující branky a mohli to byt hosté kteří by navýšili skóre. Ve 20.min ovšem domácí srovnávají. Dlouhy balón za obranu špatně vyhodnotil stopér Zahradník, kdy si zakřičel ovšem míč vůbec netrefil a útočník domácích Vojtěch Krejčiřík sám na sám golmanovi nedal šanci 1:1. V závěru poločasu mohli domácí skóre otočit, ale na konci poločasu střela útočníka Barana míjí levou tyč.

Domácí vedli o 4 branky a poté již byli myšlenkami na pivu

Druhý poločas začal obdobně jako skončil první. Domácí kombinovali na své polovině a hledali kudy se dostat na dostřel brány. A v 57.min zahájilí desetiminutovku, kdy rozhodli utkání.  Nejprve se střelou k tyči prosadil Jakub Lisník 2:1. Za za 6min později přidal další branku nejlepší střelec Petr Czedroň a za dalších pět minut rychlík Marcel Baran, který ukázal záda hostujícím obráncům a zvýšil na 4:1.

V 73.min pověstného bůra hostům dává střelou k tyči opět Vojtěch Krejčiřík 5:1. Minutu na to špatnou rozehrávku domácích potrestal Jakub Malyjurek a snížil na 5:2. V 80.min na 5:3 snížil z pokutového kopu Tomáš Pyszko. A nemuselo zůstat jen u tří gólů hostů, jelikoz další velké šance lapil buď gólman Pielesz nebo selhavali hostující hráči ve vyložených šancích. Konečný výsledek se tedy zastavil na výsledku 5:3!!

Tošanovice
Tomáš Sebera (trenér): ,, Zápas byl divoký. My jsme to pojali trošku divočeji. Já hrál první poločas a v druhém poločase nastoupili naší trenéři z dorostu a byla to taky rozlučka s Mirkem Stryjou. Který ukončil kariéru, zápas byl podle toho divoký. První poločas jsme nic moc neměli a Písek hrozil z brejků. V druhém už to bylo lepší, vedli jsme dokonce 5:1, ale konec jsme vypustili, byli jsme od začátku zápasu myšlenkama už na pivu.´´

Fotbal Písek
Jan Ligocki (hráč): ,,První poločas jsme mohli domácím odskočit, ale nedali jsme šance. ve druhé půli za 10.min 3 branky a bylo hotovo. Domácí pak polevili a dali jsme kontaktní branky na 5:3 a měli šance ještě zápas zdramatizovat, ale nedali jsme. Hráče utkání volím jednoznačně domácího útočníka Krejčiříka. Celý zápas byl největší hrozbou hostů a vše podtrhnul dvěma góly.´´