Metylovice si šli za vítězstvím a do pohody je dostala krásná branka Svobodníka

6

Domácí urvali body po delší době a od první minuty si šli za vítězstvím, do pohody je dostala krásná branka Svobodníka

Všechno důležité již v první půli

informace budou doplněny později

SC Smilovice B
Martin Lipowczan (hráč): ,,Bohužel apel před utkáním nezafungoval a dostali jsme zase branky ze standardních situací. Jsou to chyby jednotlivců a jestli si hráči neuvědomí, že tím prohráváme zápasy, tak je budeme prohrávat nadále. To samé platí u proměňování šancí. Místo abychom vedli po prvních 10.minutách 2:0, tak dostaneme gól z ničeho. Hra byla vyrovnaná, soupeř efektivní a tím zaslouženě vyhrál.´´

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠAŠINKA Jan - PETROŠ Radim, SEKULA Adam.