25.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

--

--

Nošovice využily oslabené sestavy hostů a nadělily hostům z Návsí 9 ,,Radegastových´´ kusů na cestu

7

Návsí má na svém kontě hokejové skóre čemuž odpovídají i jarní výsledky. Z Nošovic si odváží minimálně možných 9 ,,Radegastových´´ kusů

Domácí rozhodli již v první půli

Domácí Nošovice byly nažhavené od první minuty a chuť do zápasu byla cítít jak na hřišti tak v hledišti. Na skvěle ostatně jako vždy připraveném hřišti to byla jasné dominance domácích. Hosté přijeli ve značně oslabené sestavě a zdorovali jen 12.min, nakonec mohli být rádi, že neodjeli s dvojciferným výsledkem.

Ve 12min prošel centr po zemi Červeného z levé strany až ke Skotnicovi a ten míč na úrovni penalty uklidil přesně k tyči 1:0. Ve 26min standartka Bednárka na zadní tyč na hlavu Skotnicovi a ten nachází před bránou osamoceného Krellu, který už neměl z malého vápna se zakončením problém 2:0

Hned ve 27 min, chyba levého beka Návsí, vybojovaný míč Bakoty u domácí lavičky, který postupuje z úhlu sám na brankáře a míří přesně k tyči 3:0. Na poločasových 4:0 v 39 min dává po samostatném úniku Červený s pomocí tyče, když mu přihrával Turoň

Domácí excelovali po celý zápas

Domácí byli při chuti i nadále. Běžela 49 min, roh Krelly byl odvrácen a znova poslán přesně do vápna kde míč tečuje hlavou na zadní tyč kapitán Maťaťa 5:0. V 57 min uniká obraně Skotnica, který vidí samotného Červeného a ten střelou k tyči nedává šanci hostujícímu gólmanovi 6:0.

Jen o 2 minuty později dostává míč znovu aktivní Skotnica, seká obránce a pumelicí z 20 metrů míří přesně k tyči 7:0. Na 8:0 dává hezkou střelou z poza 16ctky Bednárek, který využil nahrávky Krelly v 65 minutě. Skóre se zastavilo v 72.min na 9:0 a to po tečované střele opět Bednárkem.

SK Nošovice-Lhoty
Zdeněk Skotnica (hráč): ,, Byla to totální dominance domácího týmu od první minuty. Hosté ve všem zaostávali a mohli být rádi, že neodjeli s dvojciferným výsledkem!´´

SK Návsí
Roman Pyszko (asistent trenéra): ,,Dnes tragédie v oslabené sestavě jsme vzdorovali do 12 minuty pak se naše hra sesypala nedokázali jsme si nahrát ztráceli jednoduché míče dnes to prostě nelepilo 12 minuta gól z brejků 2:0 střela 3:0opet gól z brejků 4:0 střela že šestnáctky poločas 5:0 gól z rohu 6:0 gól z doražky 7:0 gól z brejků 8:0 gól 25 metrů 9:0 vlastní. Nejlepší hráči domácích Michal Červený u hostů Jakub Boščík, špatně se hodnotí takový zápas.

M. Matyskiewicz [-] - Z. Skotnica [-] , F. Bakota [-] , V. Maťaťa [-] , P. Bednárek [-] , M. Červený [-] , M. Kulhánek [-] , P. Skalický [-] , L. Krella [-] , T. Kendzior [-] , F. Kaloč [-]