24.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Domácí Mosty konečně ,,utrpěly´´ vítězství

4

Narazily na sebe výkonostně podobná mužstva dle postavení v tabulce. Bojovné utkání, které domácí dotáhli do vítězného konce

Domácí se dostali do vedení po rychlé rozehrávce

V tomto zápase na sebe narazily výkonnostně podobná mužstva, čmuž odpovídá i tabulka. Od první minuty se hrál bojovný fotbal a nikdo nikomu nenechal ani metr na hřišti. Nakonec byli šťastnější domácí Mosty a ,,utrpěly´´tak po delší době vítězství.

První půle byl od samotného začátku utkání vyrovnaná. Náznaky šancí přicházely z obou stran. Domácím se však ve 42.min podařila dokonale rychlá rozehrávka z autu, kdy po pravé straně dobře utekl Jan Szotkowski, dostal se až do vápna kde přízemním centrem našel zcela volného Martina Bednára, který se do odkrýté brány nemýlil 1:0.

Domácí pojistka přišla až v závěru, hosté už jen korigovali

Druhý poločas nabídl ještě urputnější a bojovnější fotbal než v první půli. Domácí chtěli za každou cenu zvítězit a hosté cítili šanci a nechtěli odjet z prázdnou. Ovšem další polo šance, které přicházely z obou stran byly nevyužity. A tak hosté pomaličku začli hru více otevírat.

V 77.min přichází domácí ,,pojistka´´ kdy krásnou střelou z cca 20 metrů vymetl šibenici Adam Puczok 2:0. Domácí oslavy na hřišti ještě neskončily a hosté hned korigují na 2:1, kdy se povedeným lobem prosazuje Vít Pavlas. Na nic dalšího se, ale hosté nezmohli a v bojovném utkání, tak domácí byli nakonec šťastnějším týmem.

TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Přemysl Szlaur (trenér): ,,Konečně jsme ,,utrpěli´´ vítězství. Bojovné utkání od samého začátku utkání. Byli jsme šťastnější mužstvo. Za nás muž zápasu Jan Szotkowski, střední half, který jezdil jak motorová myš.´´

J. Kotek [-] - A. Puczok [-] , F. Žídek [-] , J. Szotkowski [-] , F. Malik [-] , T. Cyprich [-] , M. Bednár [-] , D. Frola [-] , M. Samiec [-] , O. Jochymek [-] , M. Szotkowski [-]