19.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

--

Staré Město i přesto že dalo 3 góly podlehlo doma Hornímu Benešovu!

44. M. Popelka , 50. L. Kupka (vl.) , 60. J. Píca - 2. J. Žižka , 23. D. Slíva , 30. J. Bršťák (vl.) , 47. P. Ježek , 69. D. Slíva
3

Souboj mezi Starým Městem a Horním Benešovem přinesl 8 branek,radovali se nakonec  hosté!

V prvním poločase to vypadalo hodně jednoznačně!

V sobotu přijelo mužstvo Horního Benešova které je v tabulce pod Starým Městem  Bohužel pro domácí ale obraz hry i konečný výsledek tomu neodpovídal. Už vstup do utkání byl ze strany domácích špatný, protože  hned v první minutě dostali branku. A to určilo ráz utkání v prvním poločase. Hosté byli živější a důraznější, postupně navýšili vedení na 3-0. Domácím se podařilo zkorigovat průběžný stav až ve 44. minutě na 1-3. Hosté zaslouženě vedli.

Druhý poločas byl zase poněkud divoký s domácími to nevypadalo moc dobře pak se ale kapku probrali!

Druhá půle začala hodně divoce, hosté totiž ve 47. minutě navýšili vedení na 4-1 a vypadalo to s námi hodně špatně. Kluci však zabojovali, v 50 minutě a následně v 60. minutě dokázali snížit na 3-4. V rozmezí 60. až 69. minuty bylo vyrovnání ve vzduchu, bohužel pro domácí, velký závar před brankou hostů nevyužili ani další šanci nevyužili. Hosté se pak dokázali vzchopit a začali hrozit opět z rychlých protiútoků. A v 69. minutě přidali pátý gól do sítě domácích. Tím rozhodli o výsledku, domácím klukům postupně docházeli síly a již si žádnou šanci prakticky nevytvořili

TJ Horní Benešov
David Kaluža (trenér) ➡️ Zápas jsme zvládli, pár chyb se v zápase našli, ale ukázali jsme, že máme v sobě bojovnost, kterou jsme v dnešním zápase prodali. Velké díky patří klukům, kteří opravdu dneska makali a bojovali a fanouškům, kteří se přijeli podívat na nás podívat.: