20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2022-2023

--

Kožlany doma poráží Nečtiny

17. J. Šnajdr , 46. M. Dzuba , 56. V. Hora (p.) , 62. V. Hora , 84. M. Souček (p.) - 7. L. Lejsek , 10. L. Brada , 58. M. Eliáš
9

Kožlany doma přivítaly hosty z Nečtin. Daleko lépe byli v tabulce postavení hosté, to je stavilo do role favoritů. Zde se ale ukázalo, že papírové předpoklady nejsou vše a všechny tři body berou domácí po výhře 5:3.

Těsné vedení hostů

Domácí mohli jít už v 1. minutě do vedení, když individuální průnik Milana Dzuby zneškodnil brankář Dominik Jurinec. V sedmé minutě nám z přímého kopu otevřel skóre hostující Lukáš Lejsek. O pouhé tři minuty na něj navázal Luboš Brada, který se krásně trefil z voleje z hranice vápna. Domácím se povedlo snížit v 17. minutě, když se po centru Dzuby dokázal prosadit Jiří Šnajdr. Domácí si do konce poločasu dokázali ještě vytvořit dvě obrovské šance, obě dvě ale zneškodnil hostující Dominik Jurinec.

Otočka domácích

Domácím se povedlo vyrovnat už v první minutě druhého poločasu. Po rozehrání vyslal Q. M. Pham do křídla Reného Sorokáče, který našel na malém vápně zapomenutého Milana Dzubu a ten se nemýlil. V 56. minutě dostali domácí příležitost pokutového kopu, Václav Hora nezaváhal a poslal domácí do vedení. To ale domácí udrželi jen dvě minuty, když se střelou k tyči prosadil Marek Eliáš. V 62. minutě si ale domácí vzali vedení opět na svou stranu, když centr hlavou přizvedl Václav Hora a přehodil tak hostujícího brankáře.  Výhru domácích ještě pečetil v 84. minutě Miroslav Souček brankou z pokutového kopu.

TJ Olympie Kožlany
J. Švamberg [-] - P. Čížek [-] (57. T. Tomko [-] ) , L. Štrunc [-] , M. Souček [-] , S. Zelenskyi [-] - J. Kotěšovec [-] , V. Hora [-] , R. Sorokáč [-] - M. Dzuba [-] , J. Šnajdr [-] (86. P. Fiala [-] ) , Q. Pham [-]

TJ Nečtiny
D. Jurinec [-] - K. Junas [-] (22. M. Korda [-] ) , J. Kamínek [-] , O. Hejlík [-] , J. März [-] - V. Šedivec [-] , L. Brada [-] (69. A. Šmíd [-] ) , M. Kučera [-] , L. Lejsek [-] - M. Hlous [-] (83. P. Bárta [-] ) , M. Eliáš [-]

ŽK: 38. L. Štrunc , 43. P. Čížek , 63. J. Šnajdr , 72. M. Souček - 63. M. Kučera .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: CHEJLAVA Petr - REIPRICH Václav (N), PASCH Stanislav (N).