25.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Beznadějně poslední Havřice opět prohrály

2

Fotbalisté Nedakonic získali velmi důležité 3 body

Utkání se od začátku vyvíjelo pro hosty

Fotbalisté Nedakonic se do svého soupeře zakousli hned od začátku. Ihned ve 3. minutě se ke slovu dostal hostující Madzia a po centru z pravé strany dokázal propálit gólmana domácích. 23. minuta a téměř identická situace. Obrana domácích zaspala a Sedlařík opět po centru ze strany propálil vše co mu stálo v cestě. Do šance  se pak hnal ještě Dvouletý, ale bohužel pro něj neproměnil. Do kabiny tak šly oba týmy za stavu 0:2 pro hosty.

Zásluhou Rachůnka bylo zaděláno ještě na drama

Fotbalisté Havřic tak museli dát veškerou snahu do útoku a hru otevřít. Snížit se jím podařilo v 62. minutě zásluhou Rachůnka po rohovém kopu. To však bylo z jejich strany vše. Poněkud nervózní koncovka zápasu nám tak už branku nenabídla.

TJ Sokol Nedakonice
Radek Čagánek předseda TJ: Horko těžko jsme skládali dohromady tým do Havřic, kvůli absenci 4 hráčů základní sestavy panovaly obavy, jestli vůbec odjedeme.Byli povoláni hráči ze zálohy, za což jim patří velký dík.

TJ TATRAN Havřice
J. Nevařil [-] - M. Moštek [-] , L. Oharek [-] , M. Rachůnek [-] , T. Janíček [-] , P. Zelinka [-] , M. Klusák [-] , R. Buráň [-] , T. Hostýnek [-] , M. Bania [-] , M. Maršálek [-]

J. Holý [-] - T. Beránek [-] , R. Sedlařík [-] , O. Dvouletý [-] , V. Hasník [-] , T. Král [-] , T. Král [-] , P. Šoustek [-] , D. Madzia [-] , T. Král [-] , J. Mojžíš [-]

ŽK: 88. M. Bania - 60. T. Král , 92. R. Sedlařík .
Počet diváků: 74. Rozhodčí: Korolovych Volodymir - RACHUNEK Petr (N), ČAGÁNEK Radek (N).