23.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

Pavlas hattrickem zařídil vítězství domácím

64. Z. Pavlas , 68. Z. Pavlas , 85. Z. Pavlas
5

V dohráve, která se hrála 16.6. 2023 si domácí tým připsal tři body. Velkou měrou se o to zasloužil domácí sniper Pavlas

V prvním poločase jsme se branky nedočkal

První poločas sice vypadal zajímavě, ale bohužel žádnou branku nepřinesl. Jarošov jakoby nehrál svoji kombinační hru a byl to spíše souboj mezi 16kami. Od 30 minuty se však domácí dostávali více do hry, ale žádná výrazná šance k vidění však nebyla. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0 pro oba týmy.

Pavlas se utrhl ze řetězu a nastřílel hattrick

Ve druhém poločase byl hlavní moment, kdy Pavlas z úhhlu nedal gól a z brejku hosté neproměnili vyloženou šanci. To domácí jakoby nakoplo a z následného rohového kopu v 64. minutě zápasu se dokázal Pavlas dostat nohou před obránce a na zadní tyč skórovat. Druh gól padl po hezké akc, kdy Pavlas dokázal obejít dva hráče, narazit si míč s Janíčkem a z vápna poslal míč na zadní tyč. Na 3:0 upravil opět Pavlas, kdy si zaběhl za obranu a Jančík ho našel krásným balonem a následně Pavlas neměl potíže zavěsit.