22.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

Pešíkův hattrick a celkem 7 branek

24. E. Pešík , 50. M. Lopata , 64. E. Pešík , 74. E. Pešík , 78. M. Gál (p.) - 3. F. Sánchez , 41. P. Šilhavý
3

Do O. Lhoty přijelo Céčko Slovácka. Hosté musí sestavu často skládat jak se dá a jinak tomu nebylo ani tentokrát.

První poločas patřil Slovácku

První půlku byli lepší hosté ze Slovácka. První branky jsme se dočkali ve 3. minutě zápasu, kdy po střele z 20 metrů, kterou dokázal domácí gólman vyrazit, první u míče byl hostující Sanchéz a dokázal ho dorazit do branky. Ve 24. minutě domácí Pešík dokázal vyrovnat. Na 1:2 pak po zpětné přihrávce Šilhavý poslal Slovácko do vedení. Do kabin se tak šlo za stavu 1:2 pro hosty.

Domácí brankář dokázal proměnit pokutový kop

Po změně stran vyrovnal domácí Lopata, konkrétně v 50. minutě. Na 3:2 pro domácí se dokázal prosadit opět Pešík, který krásně z voleje poslal hostujícího brankáře na párek. Deset minut nato pak Pešík přidal čtvrtou branku svého mužstva a zároveň tak zkompletoval svůj hattrick. V 78. minutě zápasu jsme byli svědky málo vídané situace. Domácí měli výhodu pokutového kopu, kdy si míč postavil brankář Gál a zapsal se tak na listniu střelců. Zápas tak skončil 5:2 pro domácí tým.

1. FC Slovácko C
Feriis Sanchez: Poločas jsme zaslouženě vyhráli. Mohli jsme dát i na 3:1 , ale bohužel. Do druhé půle jsme šli s tím, že nechceme dostat brzy gól, ale už v 65 minutě jsme prohrávali 3:2. Domácí byli druhý poločas lepší a nakonec si ty body zasloužili, ale myslím si, že z nás byli překvapení, že jsme nepřijeli jen na výlet.