21.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

Havřice dokázaly proti Lhotě urvat všechny 3 body

40. F. Pavlas (vl.) , 61. M. Moštek , 89. M. Moštek - 14. K. Horák , 72. E. Pešík
4

Havřice, které potřebují sbírat body jako sůl, v poslední minutě zápasu poslaly Lhotu s prázdnou zpátky domů

Horák poslal Lhotu do vedení

Mužstvo Havřic doma přivítalo hosty z Ostrožské Lhoty. První se do šance dostala Lhota, když ve 14. minutě po dlouhém autu do vápna dokázal Horák hlavou vsítit branku. Ve 40. minutě jsme byli svědky vlastní branky. Z pravé strany přišel prudký přízemní míč, který trefil stojnou nohu obránce a odrazil se do vlastní branky. 1:1. To byl i poločasový výsledek zápasu.

Moštek v 89. minutě dokonal obrat

Ve druhém poločase se opět hrál dobrý fotbal. V 61. minutě šli domácí do vedení. Po standartní situaci se míč ve vápně Lhoty dostal až k Moštekovi, který ho dokázal usměrnit mezi tři tyče 2:1. Lhota však nesložila zbraně a v 72. minutě pomocí Pešíka vyrovnala. Když už se zdálo, že se oba týmy rozejdou s nerozhodným výsledkem, přišla akce Havřic, která vedla až k vítězné brance. Při vhazování na půlce se potom křižnou přihrávkou míč dostal až k Moštekovi, který pelášil v podstatě sám na brankáře. Moštek si z hranice vápna krásnou střelou nártem dokázal vychutnat gólmana a svým druhým a hlavně vítězným gólem se zapsal opět mezi střelce utkání. Konečný výsledek tak zůstal přiznivější pro domácí fotbalisty.

TJ TATRAN Havřice
J. Nevařil [-] - R. Buráň [-] , M. Moštek [-] , L. Oharek [-] , T. Janíček [-] , P. Zelinka [-] , M. Rachůnek [-] , M. Klusák [-] , T. Hostýnek [-] , M. Bania [-] , M. Maršálek [-]

SK Ostrožská Lhota
M. Gál [-] - O. Lučný [-] , M. Žajdlík [-] , L. Beňo [-] , R. Grebeň [-] , F. Pavlas [-] , D. Štergenich [-] , K. Horák [-] - R. Matuštík [-] , M. Lopata [-] - E. Pešík [-] -

ŽK: 30. M. Rachůnek , 50. M. Klusák , 81. R. Buráň , 83. M. Bania - 30. E. Pešík , 89. P. Štergenich , 89. M. Lopata , 90. K. Horák .
Počet diváků: 152. Rozhodčí: Korolovych Volodymir - RACHUNEK Petr (N), KRÁTKÝ David (N).