20.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Traplice dál kráčí k vytouženému postupu

6

Domácí dokázali v pěkném zápase před domácími fanoušky vybojovat všechny 3 body

První poločas mohl skončit daleko větším rozdílem

Do Traplic, které okupují první příčku okresního přeboru, přijelo mužstvo z Bílovic. Ti se po minulé výhře vyhřivali na krásném čtvrtém místě a chtěli potvrdit vzhrůstající formu a přivézt domů nějaké body. V 7. minutě zápasu se do stoprocentních šancí dokázal dostat domácí střelec Kolínský, ale bohužel pro něj, vyložené šance neproměnil. V 35. minutě zápasu se po kombinaci ve středu hřiště dostal míč až k domácímu Janků, který do prázdné branky poslal domácí do vedení. To bylo v prvním poločase všechno.

Druhý poločas byl spíše o bojovnosti obou mužstev

Ve druhém poločase začali od začátku tlačit spíše hosté a taky to dokázali přetavit ve vyrovnávací branku. Dobře hrající Sedlář, který po průniku na pravé straně hřiště dokázal obstřelit brankáře a vyrovnal. Nutno dodat, že zasloužené vyrovnání pro hosty. Dál se souboje odehrávaly ve středu hřiště a do šancí se dostavály oba celky. Za zmínku například stojí hezký přímý kop Traplic, který však dokázal hostující brankář vytěsnit. Za povšimnutí taktéž stojí pomezní na útočné polovině domácích, který se snažil mávat téměř každý míč. Tahle situace ovšem nepůjde ovlivnit, dokud nebudou delegovaní rozhodčí i na lajnách. Co nedokázal proměnit v prvním poločase, to se mu naopak povedlo v tom druhém. Řeč je o domácím útočníkovi Kolínském. Ten se po krásném centru dokázal odpoutat od hostujícího hráče a krásně hlavou umístil míč za záda gólmana. 2:1. K vidění ještě bylo pár šancí na obou stranách, ale zádná branka již nepadla. Traplice tak opět dokázaly vyhrát a utéct Nezdenicím opět na 6 bodový rozdíl.

TJ Traplice
Tomáš Kolínský: Kvalitní zápas dvou kvalitních týmů, které se snažily hrát fotbal. Se šťastnějším koncem pro domácí

TJ Bílovice
R. Hromeček [-] - E. Lukašík [-] , E. Gajdošík [-] , J. Sedlář [-] , A. Žůrek [-] , J. Janota [-] , J. Zlámal [-] , M. Hanák [-] , D. Mikšaník [-] , M. Obal [-] , Z. Zlámal [-]

ŽK: 87. M. Zelený - 49. D. Mikšaník , 65. M. Obal , 81. E. Gajdošík . ČK: 73. M. Obal .
Počet diváků: 129. Rozhodčí: Kubíček Michal - OBDRŽÁLEK Roman (N), ZLÁMAL Pavel (N).