19.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

V Havřicích si fanoušci defenzivního fotbalu na svoje nepřišli

4

Kdo brání, nevěří svému brankáři. I tak by se dalo charakterizovat nedělní utkání na hřišti Havřic. K vidění bylo 9 branek

Zde Csaplárova past vyšla hostům dokonale

Diváci si ještě ani nestačili sednout s pivem a klobáskou a domácí zásluhou Rachůnka vedli od 2. minuty 1:0. Kněžpole se vyrovnání dočkala v 27. minutě. Hostující hráč byl sražen v pokutovém území. Tíži okamžiku vzal na svoje bedra Hančík a střelou do protipohybu brankáře vyrovnal na 1:1. Domácí mužstvo pak dokázalo ještě přidat další dva "fíky". Oba přidal Rachůnek a připsal si na svoje konto hattrick.

Ani dvougólové vedení domácím nestačilo

Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivněji a přineslo jim to ovoce. Po centru do pokutového území, kdy domácí hráči odvraceli centrovaný míč,  nicméně se jim míč podařilo dostat pouze na hranici malého vápna, kde zůstal osamocený hostující hráč a krásnou střelou do levého horního rohu snížil na 2:3. Vyrovnat se hostům podařilo po chytře rozehraném rohu na přední tyč, kde došlo k nechytatelné teči a hosté srovnali na 3:3. Obrat byl dokonán po samostatném úniku hostujícího útočníka, který se na polovině hřiště vypořádal s velkou převahou bránících hráčů a následným sprintem překonal všechny a z hranice velkého vápna obstřelil domácího brankáře. 5. branku Kněžpole vsitila po dobře centrovaném míči do pokutového území, kde nikým nehlídaný hostující hráč krásnou střelou umístil míč do pravého dolního rohu. Domácí pak už jen symbolicky dokázali přidat 4 branku, která jim bohužel pro ně  na body nestačila.