18.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Na hřiště vedoucího celku tabulky přijelo dravé mládí z Bánova

4

18. kolo jarní části nám přineslo aktraktivní duel, hraný na hřišti týmu z Jankovic, se kterým jsou Traplice spojené.

Traplice dávaly lekci z produktivity

Atraktivní duel nám přineslo další kolo. Jednalo se o souboj prvního týmu s týmem, který na jaro ještě nepoznal přemožitele a naopak neztratil ani bod. Ještě větší náboj utkání mělo z toho důvodu, že se Bánovu jako druhému týmu povedlo Traplicím na podzim uštědřit porážku. Do první šance se dostal Bánov. Vojtěch Klon si našel balon a krásnou střelou poslal hosty do vedení. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a hned 4 minuty na to se ke slovu dostal domácí Kolínský, kdy hlavou srovnal skóre zápasu.

Do další šance se opět dostaly domácí a trošku převzali iniciativu. Jakub Rozhoň nádhernou střelo rozezvučil brankovou konstrukci, která však ke gólu nevedla. Následná střela se mu však povedla a Traplice tak šly do vedení. Další šanci si vyprodukovali opět domácí a dorážkou se trefil Trávníček. Traplice tak šly do šatny s dvoubrankovým rozdílem.

Pěkný fotbal se hrál i v druhém poločase

Druhý poločas byly aktivnější spíše hosté. Mělí více času balon na svých kopačkách, většinou však doplatili na neproměňování svých šancí. V 61. minutě se ke slovu dostal domácí Šustr a uklidnil tak domácí pohotovu střelou k tyči.  Dál se hrál pohledný fotbal, ale šance proměňovaly pouze Traplice. Další takovou proměnil domácí Urbanovský. Traplice tak vedly 5:1 a pohotově kráčely za vítězstvím. Výhru ještě 8 minut před koncem pečetil opět Urbanovský a o vítězi zápasu tak nebyl pochyb. Traplice si připsaly další 3 body v boji o postup do 1. B třídy a upevnily si první pozici. Bánov naopak poprvé na jaře poznal přemožitele a spadl tak tabulkou dolů

TJ Traplice
Tomáš Kolínský: Celkem pohledné utkání, kdy my jsme svoje šance proměnily, naopak hosté ne. Hezký fotbal, který pro nás skončil vítězně.

FC Bánov
Aleš Vystrčil - vedoucí mužstva: Doplatili jsme na lekci z produktivity. To se časem však u našeho mladého týmu bude zlepšovat