18.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

3. D. Talaš , 24. Z. Pavlas (p.) , 26. Z. Pavlas , 56. D. Talaš , 61. T. Jurča , 88. M. Jančík - 8. L. Pitr
4

Fotbalisté Slovácka stále na jaro tápou a z Jarošova si odnesli náděl v podobě šesti branek

Lepší začátek si fotbalisté Jarošova ani nemohli přát

V rámci 18. kola okresního přeboru přivítal Jarošov na svém hrišti kluky ze Slovácka C. Bodový rozdíl mezi týmy nebyl nikterak velký. Pro Jarošov začalo utkání opravdu dobře. První šanci si vypracovali hned ve 3 minutě zápasu, kdy se od domácího brankáře dostal míč až k Talašovi, který neváhal a pohotově zakončil. Ze pět minut se skóre měnilo znovu. Na načechraný balón do vápna si přiletěl hostující Pitr a srovnal stav zápasu na 1:1. Jarošov se dostal do vedení v 24. minutě zápasu. Ve vápně byl faulován mladší z bratrů Pavlasových. Míč si vzal jeho starší bratr Zbyněk a poslal míč na druhou stranu než skákal golman.

Vzápětí se do šance dostal opět Pavlas starší, zasekávačkou obešel soupeře a vystřelil na bránu, kdy se hostující golman srazil neštastně míč do branky.

Druhý poločas opět v režii Jarošova

Jarošov pokračoval ve stejném tempu a tvořil si mnohem více šancí než soupeř. Po pokažené kombinaci hostů se k míči dostal Pavlas a Talaš. Prvně jmenovaný vystřelil a zákrokem brankáře se míč odrazil k Talašovi, který tak neměl problém zakončit do poloprázdné branky soupeře. Tlak Jarošova pokračoval i nadále a vygradoval až tím, že Talaš nacentroval míč do pokutového území na nikým neobsazeného Jurču, který míč poslal do levého dolního rohu branky. V 88. minutě se ke slovu dostal opět Jarošov, konkrétně Jančík, kterému asistoval opět výborně hrající Jurča.

Jarošov se tak velkým vítězstvím posunul v tabulce na 3. místo.

TJ Slavoj Jarošov
. Kotman [-] - M. Zelenka [-] , D. Talaš [-] , T. Jurča [-] , T. Szabó [-] , D. Svárovský [-] , V. Roubínek [-] , Z. Pavlas [-] , M. Jančík [-] , M. Omelka [-] , M. Němec [-]

1. FC Slovácko C
T. Lako [-] - L. Langr [-] , F. Marek [-] , T. Maniatis [-] , S. Záhumenský [-] , M. Zatloukal [-] , L. Pitr [-] , P. Šilhavý [-] , F. Sánchez [-] , F. Čech [-] , M. Mareček [-]

ŽK: 28. P. Šilhavý .
Počet diváků: 103. Rozhodčí: Pindeš Jakub - RAICHEL Miroslav (N), OMELKA Radek (N).