17.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Strání se s céčkem Synotu nepáralo a upletlo mu rukavičku

4

Béčko Strání chytá formu a nadělilo oslabenému Slovácku nelichotivého b

Marodka Slovácka byla na hře znát

Ke třetímu jarnímu zápasu na půdu Slovácka zavítali hosté ze Strání. Domácí byli, jako již od začáctku sezóny tradičně oslabeni početnou marodkou a tak to taky vypadalo. Na domácí se valil jeden útok za druhým a nebýt výborného golmana Slovácka, mohlo to být již 0:3 pro hosty a být tzv. vymalováno. Jednu takovou šanci zužitkoval hostující Miklovič. Jeden z hráčů Strání byl ve vápně sražen k zemi, k exekuci pokutového kopu se postavil již zmiňovaný Miklovič a bezpečně proměnil. První poločas tak šel za hosty. V kabině muselo být poměrně veselo, protože zaslouženě vedli a taky šance na jejich kopačkách vypadaly nadějně.

Ve druhé půlce kýžené zlepšení domácích nepřišlo

Kdo by čekal ve druhém poločase nějaké zlepšení domácího celku, byl by na omylu. Hosté pokračovali v nastoleném tempu a zásluhou Mimochodka, Kolaji a Fruhaufa se brzy dostali do komfortního vedení, které již nepustili. V 76. minutě se ještě prosadil hostující Zderčík a pečetil tak přesvědčivou porázku domácích. Slovácko od začátku jarní části poměrně tápe a i díky zranění postupně propadá tabulkou níže až na 8. místo.

1. FC Slovácko C
Feris Sánchez: Dnes to vypadalo, jako bychom hráli fotbal poprvé. Poločas jsme mohli prohrávat o tři branky, ale podržel nás golman. Nechceme se na nic vymlouvat, ale opět nám chybělo 5 lidí, které do sestavy nutně potřebujeme. Je to strašně znát. Do toho jsme hráli ještě 3 zranění na hřišti a celkově jsme se dostali do jedné šance, kterou jsem k tomu já neproměnil. Hosté si vezou zaslouženou výhru.

T. Lako [-] - A. Balaštík [-] , T. Maniatis [-] , A. Bahula [-] , J. Tvrdoň [-] , T. Blažek [-] , L. Pitr [-] , P. Šilhavý [-] , F. Sánchez [-] , F. Čech [-] , M. Mareček [-]

FC Strání B
M. Kolaja [-] - J. Mimochodek [-] , P. Fruhauf [-] , O. Kolaja [-] , D. Frühauf [-] , J. Motola [-] , R. Holuša [-] , L. Pavluš [-] , O. Benešík [-] , P. Miklovič [-] , O. Gabriš [-]

ŽK: 42. P. Šilhavý .
Počet diváků: 47. Rozhodčí: Korolovych Volodymir - POCHYLÝ Ladislav (N), POPELKA Bohumil (N).