16.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

3 body zůstaly doma

2

Béčko Strání dokázalo 3 góly vyhrát zápas proti Havřicícím a zapřičinit tak, že všechny 3 body nakonec zůstaly na domácím hřišti

Domácí rozhodli o své výhře již v prvním poločase.

Ve Strání se proti sobě postavily celky ze Strání proti hostujícím Havřicím. Hosté chtěli jistě navázat na předchozí zápas, ale to se jim uplně nepodařilo. Hned v 10. minutě zápasu jsme byli svědky šance, do které se dostal domácí hráč Kolaja, který povedenou střelou z poza vápna hostujícímu brankáři žádnou šanci a stanovil tak skóre zápase na 1:0 pro domácí mužstvo. O pár minut později, konkrétně v 18. minutě si míč vzal domácí záložník, který přízemním centrem našel ve vápně svého spoluhráče Mimochodka a ten zavěsil. 2:0. Do kabin se tak šlo za příznívějšího stavu pro domácí hráče.

Hosté dokázali snížit až v závěru utkání

Druhý poločas začaly opět aktivněji domácí. Dostávali se do slibných šancí a na hosty valili jeden brejk za druhým.  Jeden takový dokázal v 59. minutě proměnit domácí Fruhauf a poslal domácí do trháku. Průběh další části zápasu byl takřka nezměněný. Domácí spíše čekali a využívali okének v obraně hostů, kterí dokázali snížit až v závěru utkání Buráňem.