15.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

Zápas byl zrušen

Rohoznice nasázela Torpedu půltucet gólů

2

Na úvod jara se střelci favorizované Rohoznice činili, když si gólový příděl poslednímu celku tabulky rovnoměrně rozložili do obou poločasů.

Vše načal vlastenec

Ráz utkání určila již 4.munuta, když si klasického vlastence vsítil hostující Kmoníček - 1:0.

Domácí byli jednoznačně aktivnější a do poločasu přidali ještě další dvě branky, v obou případech byl úspěšným střelcem domácí Spěvák.

Po přestávce se hosté na chvíli nadechli

Tříbrankové vedení domácí uspokojilo natolik, že umožnili hostům vyrovnat hru. V 59.minutě hostující Roman dokonce snížil stav na 3:1.

Do konce utkání ještě zbývalo přibližně 30 minut, času bylo tedy dost utkání ještě více zdramatizovat. Následující minuty však ukázaly, že vstřelený gól byl pouze labutí písní hostů.

V dalším průběhu se totiž domácí postupně třikrát prosadili a žádné překvapení tak nepřipustili. Autory pěkných branek byli postupně Gočaltovský, střídající Ovečka a Malínský.

Rozdíl pěti gólů byl tak naprosto zasloužený. Rohoznice tak stále pošilhává po špičce tabulky, zatímco Torpedo Pardubice zůstává se 7 body poslední. Šancí rozšířit bodové konto ale bude ještě dost.