RÁZEK Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Křičeň - Ostřešany 2:2 (2:0) 24.03. 15:00 -
L. Bohdaneč B - H. Ředice B 1:3 (0:3) 05.11. 14:00 -
Mikulovice - Chvojenec 2:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Křičeň - Roveň 5:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
Ostřešany - Chvojenec 5:2 (4:0) 22.10. 15:30 -
Rohoznice - Pardubičky B 0:5 (0:4) 08.10. 16:00 -
Křičeň - Mikulovice 2:2 (2:0) 01.10. 16:00 -
Ostřešany - Srch 2:2 (2:2) 24.09. 16:30 -
SKP Pardubice - Valy 2:2 (1:0) 17.09. 16:30 -
Holice B - Sezemice 2:1 (2:1) 15.09. 18:00 -
Chvojenec - S. Mateřov 1:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Semín - Selmice 4:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Újezd - Roveň 1:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Roveň - Srch 0:2 (0:0) 20.08. 17:00 -
Rohoznice - Mikulovice 0:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
Pardubičky B - Roveň 1:1 (1:1) 17.06. 13:00 -
Ostřešany - Přelouč B 4:4 (2:1) 11.06. 17:00 -
Pardubičky B - Ostřešany 4:0 (3:0) 04.06. 13:00 -
Býšť - Újezd 3:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Býšť - S. Mateřov 2:6 (0:4) 26.05. 18:00 -
Torpedo Pce - Sezemice zrušen -
Chotusice - Malín 2:5 (1:1) 20.05. 17:00 -
Srch - Roveň 0:0 (0:0) 17.05. 18:00 -
Ostřešany - Rohoznice 7:2 (3:2) 14.05. 17:00 -
Býšť - Torpedo Pce zrušen -
Pardubičky B - Újezd 3:3 (2:2) 07.05. 17:00 -
Semín - Choltice B 1:2 (0:1) 23.04. 16:30 -
Popkovice - Slovany 1:0 (1:0) 22.04. 12:15 -
Holice B - Pardubičky B 1:1 (0:1) 09.04. 15:00 -
Rohoznice - Torpedo Pce zrušen -
L. Bohdaneč B - H. Ředice B 4:3 (2:2) 16.11. 18:00 -
Malín - Suchdol 2:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Býšť - Srch 3:2 (2:2) 30.10. 14:30 -
Sedlec - Malešov 2:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Ostřetín - Valy 2:1 (0:1) 23.10. 14:30 -
S. Mateřov - Rohoznice 3:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Řečany B - Semín 4:4 (3:2) 16.10. 14:30 -
Ostřešany - Holice B 3:3 (0:2) 09.10. 15:00 -
Církvice - Tupadly 2:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Křičeň - Přelouč B 1:4 (0:1) 25.09. 15:30 -
L. Bohdaneč B - Valy 6:3 (3:0) 04.09. 15:00 -
Ostřetín - Dražkovice 1:1 (0:1) 28.08. 17:00 -
Dolní Třešňovec - Jiskra B 2:3 (1:0) 21.08. 16:30 -
Kojice - Semín 4:1 (1:0) 18.06. 14:00 -
Svídnice - Načešice 0:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Křičeň - Opatovice 2:8 (0:5) 05.06. 17:00 -
Kunčice B - Klamoš 2:0 (2:0) 29.05. 17:00 -
Přelouč B - Ostřešany 1:1 (0:0) 22.05. 17:00 -
Valy - Dašice B 2:4 (0:3) 21.05. 17:00 -
Ostřešany - Moravany B 2:1 (2:1) 15.05. 17:00