18.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

Tři penalty v zápase mezi Prosetínem a Ústí nad Orlicí B!

30. R. Vodvárka (p.) , 45. R. Vodvárka (p.) , 82. T. Tichý , 87. D. Filipi - 9. V. Špatenka (p.)
7

Zápas mezi Prosetínem a Ústím nad Orlicí B se odehrál 16. dubna 2023 na stadionu v Prosetíně. Tento zápas byl součástí 18. kola 1.A třídy Pardubického kraje a byl sledován velkým množstvím fanoušků obou týmů. Po 90 minutách byl výsledek 4:1 ve prospěch domácích hráčů.

Tříbrankový první poločas

Domácí tým vstoupil do zápasu s velkým nasazením a brzy dokázal dostat hosty pod tlak.

Nicméně už v 9. minutě se Ústí nad Orlicí B dostalo do vedení z penalty, když Vojtěch Špatenka s přehledem proměnil.

Domácí hráči se však nevzdávali a snažili se o vyrovnání, které přišlo v 30. minutě z penalty, když Roman Vodvárka srovnal skóre.

O několik minut později se stejný hráč dokázal prosadit znovu po proměněné penaltě a poslal tak svůj tým do vedení.

Dva góly v závěru upevnily vedení

Druhý poločas se nesl ve znamení snahy hostů o srovnání, ale Prosetín se snažil držet svůj náskok. V 82. minutě se po rychlém protiútoku prosadil Tomáš Tichý a potvrdil tak vítězství svého týmu. David Filipi pak v 87. minutě uzavřel skóre na konečných 4:1 pro domácí.

Celkově byl zápas kvalitním vystoupením domácího týmu, který dokázal využít své šance a především se nevzdal ani po brzkém gólu hostů.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
Jiří Kozák: V zápase jsme se nedokázali poradně gólově prosadit a rozhodli naše zbytečné chyby, ze kterých soupeř vstřelil poměrně dost branek.