29.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Těsné utkání pro hosty

6

V zápase mezi týmy Holice a Třemošnice padl pouze jeden gól, který rozhodl o vítězi.

Ve prospěch hostujícího týmu Třemošnice skóroval v 37. minutě Jiří Šebek. Tento gól se stal jediným a rozhodl o konečném výsledku 0:1 ve prospěch Třemošnice.

Zápas probíhal vyrovnaně a oba týmy se snažily prosadit. Nicméně, jediné střelecké úspěšné zakončení Jiřího Šebka v 37. minutě rozhodlo o vítězi a přineslo Třemošnici tři důležité body.

Pro tým Holice to byla zklamání, protože nedokázali najít cestu do sítě soupeře a nedokázali srovnat skóre. Na druhé straně Třemošnice se mohou radovat z vítězství, které jim poskytlo cenné body do tabulky.

Tento výsledek naznačuje, že Třemošnice byla schopna lépe využít své šance a efektivnějším způsobem se prosadit před brankou soupeře. Holice budou muset přehodnotit svou taktiku a hru, aby se vrátily na vítěznou cestu v nadcházejících zápasech.

ŽSK Třemošnice
David Oswald: vybojované vítězství proti kvalitnímu soupeři, domácí naštěstí své šance neproměnili.