19.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

Pohodlné vítězství Svitav

25. M. Fikejz (vl.) , 36. J. Tůma , 48. V. Ehrenberger
7

Zápas mezi domácími Svitavami a hostující Chocní se nesl v duchu dominance domácích.

Vlastňák rozhodujícím gólem

Od začátku utkání byli aktivnější hráči domácích Svitav a vypracovávali si mnoho šancí ke skórování. Ironicky první gól však vstřelil hráč hostujícího celku Martin Fikejz ale bohužel do vlastní branky 1:0. Do konce poločasu ale to ze strany domácích nebylo ještě vše, v 36. minutě udeřil přesnou střelou Jiří Tůma a zvýšil skóre na 2:0.

Zkušené pohlídání

V druhém poločase hned na začátku v 48. minutě zvýšil na 3:0 Vít Ehrenberger a tím vlastně pohřbil veškeré šance Chocně na jakékoliv myšlenky na bodový úspěch. Zbytek zápasu se spíše dohrával. Zajímavostí je to, že se v tomto utkání neudělila ani jedna karta.

FK Agria Choceň
Martin Fikejz: Od začátku zápasu jsme byli všude déle a nedařilo se nám dostat do tempa a soupeř jednoduchou hrou na překonával a zaslouženě vyhrál