19.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Bojovné utkání v Třemošnici!

7

Do Třemošnice přijel Heřmanův Městec a zápas nabídl bojovné nasazení obou celků.

Rychlé zmrazení domácích.

Ač domácí do utkání nastoupili velmi namotivováni, nedokázali skórovat ze svých prvotních šancí. V šesté minutě je ale zmrazil Jakub Voženílek když překonal Davida Oswalda a utkání bylo 1:0!

Uběhlo necelých 12 minut a domácí dostali další ránu, tentokrát Ondřej Hauf zvýšil skóre utkání na 2:0.

Do konce poločasu měli hosté plno šancí ale nedokázali je využít. Naopak v 43. minutě snížil David Forman vedení hostů na 1:2 a dostal tak Třemošnice zpět do utkání.

Tlak v závěru

Do druhého poločasu nastupovali Třemošnice s jednobrankovým mankem, které byly odhodláni smazat. To se jim ale nedařilo a skvěle chytající Radek Stýblo držel šance hostů na tři body na půdě Třemošnic. Závěrečný ohromující tlak Třemošnic k vyrovnání utkání ale k dělbě bodů nevedlo a tak si Heřmanův Městec z Třemošnice odváží tři body do tabulky.

ŽSK Třemošnice
David Oswald: Nezachytili jsme začátek zápasu a dostali jsme 2 rychlý góly, před koncem prvního poločasu jsme snížili na 1:2, druhy poločas se ve většině času hrálo na polovině HM ale kvůli zahozeným šancím utkání skončilo 1:2

FK Jiskra Heřmanův Městec
Radek Stýblo: Na těžkém terénu jsme se rychle dostali do po dvou akcích do dvoubrankového vedení, což vypadalo skvěle, bohužel domácí z ojedinělé šance před poločasem snížili, místo toho abychom vedli 3:0 a soupeře odsoudili k porážce, tak byl stav pro nás pouze 2:1, do druhého poločasu aktivněji vstoupili domácí , dokázali si vypracovat několik šancí, ale naštěstí pro nás neproměnili a závěrečný tlak se nám podařilo odrazit a dokráčet k vybojovanému vítězství, i když výkon nebyl úplně podle našich představ

D. Oswald [-] - R. Šmídl [-] (46. T. Oswald [-] ) , T. Tomíška [-] (76. L. Lazaridis [-] ) , M. Šindelář [-] , D. Forman [-] , J. Petrlík [-] , J. Šebek [-] , J. Vančura [-] , V. Petr [-] , J. Malý [-] , D. Krška [-]

R. Stýblo [-] - M. Řehák [-] (82. M. Zelenka [-] ) , D. Jablečník [-] (74. A. Jirků [-] ) , R. Novák [-] , R. Jošt [-] , J. Řezníček [-] , J. Voženílek [-] (93. D. Kosina [-] ) , O. Hauf [-] , D. Turina [-] , D. Zrůst [-] , T. Dvořáček [-]

ŽK: 26. R. Šmídl - 25. R. Novák , 85. D. Zrůst , 89. A. Jirků .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Rázek Stanislav - ČECH Karel, ŠTANCEL Miroslav.