8.kolo, Středočeský | Příbram | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Tochovice znovu vítězí

0

Tochovice po dvou kolech, ve kterých zvítězily, chtěli naplno bodovat i na domácím hřišti proti rezervě Rožmitálu. Zodpovědný výkon jim jejich vysněné vítězství přinesl.

Karcol vs Rožmitál 2:2

Domácí tým do zápasu nevstoupil moc dobře a hostující Rožmitál měl více ze hry. Přicházely i šance, ale brankář Weisser držel akcie domácích nad vodou. Zatímco Tochovice měly pouze náznaky šancí, kdy nejvíce šancí přicházelo ze vzduchu. Hlavičky Krejčího a Karcola, ale gólový efekt nepřinesly. První branka přišla v minutě třicáté sedmé z kopačky Janouška, který dokázal přelobovat vyběhnuvšího Weissera. Paradoxně inkasovaný gól domácí nakopl a minutu poté přišlo vyrovnání, když se hlavou trefil Karcol. Tyto branky spustily stavidla a Rožmitál vstřelil další branku. Marek Karcol však nedopustil, aby po poločase byl stav pro jeho celek nepříznivý a po krásném centru Krejčího dokázal vyrovnat.

Tochovice sehráli lepší druhý poločas

Do druhé půle domácí vstoupili aktivněji a hostům nejspíš docházeli síly. V 51 minutě se Kubát šikovně uvolnil ve vápně a levačkou se nemýlil 3:2. Domácí měli další a další šance, ale vždy něco málo chybělo k další brance. V minutě šedesátéšesté se na stranu domácích přiklonilo štěstí. Po zblokovaném přímém kopu se míč odrazil ke Krejčímu a ten neměl problém překonat ležícího brankáře. Do konce zápasu domácí nevyužili několik slibných útoků (hlavně šance Tomáše Durce volala po brance). Hosté ve druhé půli neměli téměř žádnou šanci ke skórování a tak jsme se mohli po závěrečném hvizdu radovat z dalších třech bodů a posunu v tabulce na příjemné 5 místo

SK Tochovice B
Pavel Žáček (Tochovice - Vedoucí týmu): Poslední zápasy se mi hodnotí velice kladně, musím pochválit všechny hráče za přístup k zápasu, kdy se nám zpočátku nedařilo dle představ ale morální silou jsme zápas získali a věřím že budeme mít větší chuť do dalších zápasů, páč jak vidím na hráčích, s jídlem roste chuť a tak v dalším zápase ve Hbitech neprodáme kůži zadarmo.

A. Weisser [-] - P. Ivaník [-] (59. P. Vondrášek [-] ) , Š. Plavec [-] (46. P. Žáček [-] ) , T. Brychta [-] , J. Vítek [-] - T. Kubát [-] , M. Žáček [-] , J. Šámal [-] , G. Bucher [-] (46. M. Duspiva [-] ) - Z. Krejčí [-] (77. T. Durec [-] ) , M. Karcol [-]

TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B
J. Leitermann [-] - R. Kuba [-] , M. Janoušek [-] , M. Šeda [-] , M. Velek [-] - A. Drechsler [-] , V. Přidgrodský [-] (53. D. Rausz [-] ) , J. Blažek [-] , M. Blažek [-] , A. Přígrodský [-] - O. Doležal [-]

Místo: TJ Tochovice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Dvořák Jaroslav - KUB Ondřej (N), IVANÍK Jiří (N).