22.kolo, Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

O góly nebyla v Lipovci nouze, s Bořitovem se rozešli smírně

3

O gólové hody v Lipovci se postarali hráči domácího Lipovce a hostujícího Bořitova. Oba poločasy dopadly stejně a to 2:2. Mezi střelci opět Vorlický.

Do kabin za vyrovnaného stavu

Jelikož celý den pršelo a hřiště bylo mokré a měkké, tak to celé schylovalo k soubojovemu utkání. A taky tomu tak bylo, zápas byl plný ostrých soubojů. Od první minuty se hrálo nahoru dolu, víc soubojů než držení míče na kopackach. Po první brance domácích hosté začali víc hrát a chtít víc, což se taky projevilo na skóre, kdy se jim podařilo stav otočit na 2:1 po krásných brankách Jirky Vorlického. Šancí na obou stranách moc nebylo, hra se odehrávala převážně na středu hřiště, časté ztráty a zkažené přihrávky na obou stranách. Bohužel pro hosty se domácím podařilo do poločasu srovnat na 2:2 zásluhou Horáčka

Závěrečná standartní situace pečetila remízu

Druhý poločas hosté chtěli hrát jejich hru, ale jak tomu bylo v prvním poločase, tak i v druhé se hrálo velmi soubojově a opět se domácí dostali do vedení. V 56. minutě se prosadil Horáček, ale tentokrát Radim. Od té chvíle hráli převážně hosté, byli více na míči a chtěli si tvořit šance. Nakonec se jim podařilo stav převrátit na jejich stranu a vedli 4:3, kdy se v 65. minutě prosadil Alexa a v 70. Petrů. Od té chvíle chtěli utkání dohrát a přidat další branky. I když na to možnosti byli, vždy tomu něco chybělo, lepší finální přihrávka nebo první dotek. Domácí se dostávali do vápna pouze po standardních situacích, což se nakonec hostům vymstilo, kdy po jedné z nich vstřelil vyrovnávací branku Šíbl

TJ Sokol Bořitov
Vojtěch Kubín: Jsem z výsledku zklamaný, vedli jsme a mohli utkání vyhrát, což se nám nepodařilo. Je to škoda