21.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

--

--

Béčko Suchdola potřetí v řadě bodovalo, po remíze se Strmilovem vyzrálo na Chlum

68. R. Fučík , 92. T. Koranda (p.)
21

Fotbalisté rezervy Suchdola nad Lužnicí porazili ve 21. kole Okresního přeboru Chlum na jeho půdě 2:0. Za hostující výběr se trefili v 68. minutě Fučík a chvíli před koncem z penalty Koranda. Suchdolští jsou po výhře v neúplné tabulce šestí. Chlum naopak nevyhrál popáté v řadě a figuruje na jedenácté pozici.

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Jakub Vaněk (hráč): V sobotu jsme zajížděli do Chlumu a očekávali jsme těžký zápas. Věřili jsme si na výhru, ale přece jen derby nemá favorita, což se i v předvedené hře potvrdilo. První poločas byl plný nepřesnosti, možná jsme měli lehkou územní převahu, ale na gólové šance to bylo 1:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe než domácí, podařilo se dát první gól krásnou střelou z dálky a to nejspíše rozhodlo. Chlum měl pár rohů a náznaků šance, ale gólovku si nevytvořili. Naopak my jsme šli opět sami na bránu a neproměnili jsme. Minutu před koncem rozhodčí odpískal jasnou penaltu na našeho útočníka Lukáše Štěpánka. Penaltu s klidem proměnil mladý Roman Fučík, pro kterého to byl první gól v dospělém fotbale. Za tři body jsme moc rádi.